UZMANĪBU!

JAUNUMI SODOS ( No 2015.g 1.jūlija)

Par ātruma pārsniegšanu līdz 10 km/h turpmāk vieglo automobiļu vadītājiem paredz tikai brīdinājumu, savukārt kravas auto varēs izteikt brīdinājumu vai uzlikt naudas sodu 10 eiro apmērā. Līdz šim par šādu pārkāpumu bija brīdinājums vai naudas sods attiecīgi 7 vai 15 eiro.

Par ātruma pārsniegšanu no 11 līdz 20 km/h ar vieglajiem automobiļiem ārpus apdzīvotām vietām varēs izteikt brīdinājumu vai uzlikt 20 eiro lielu naudas sodu, bet apdzīvotās vietās par to būs brīdinājums vai 40 eiro naudas sods. Savukārt smago automobiļu vadītājiem par šādu pārkāpumu būs jārēķinās ar attiecīgi brīdinājumu vai 40 eiro sodu ārpus apdzīvotām vietām un 80 eiro sodu apdzīvotās vietās.

Par ātruma pārsniegšanu no 21 līdz 30 km/h ar vieglajiem automobiļiem ārpus apdzīvotām vietām naudas sods būs jau divreiz lielāks – 40 eiro, bet apdzīvotās vietās tas tiks vēlreiz dubultots, sasniedzot 80 eiro. Smago automobiļu vadītājiem sods par ātruma pārsniegšanu ārpus apdzīvotām vietām paredzēts 80 eiro, bet apdzīvotās vietās – 160 eiro apmērā.

Pie pārsniegtā ātruma no 31 līdz 40 km/h ar vieglajiem automobiļiem ārpus apdzīvotām vietām naudas sods paredzēts 80 eiro, bet apdzīvotās vietās – 160 eiro. Smago auto vadītājiem sods paredzēts attiecīgi 160 un 320 eiro.

Par vēl lielākiem ātruma pārkāpumiem iespējamais naudas sods tiks būtiski palielināts. Ja patlaban vieglajiem automobiļiem par ātruma pārsniegšanu no 51 līdz 60 km/h ārpus apdzīvotām vietām ir no 120 līdz 140 eiro, tad turpmāk sods paredzēts robežās no 240 līdz 320 eiro, atņemot arī tiesības uz trīs mēnešiem.

Savukārt par ātruma pārsniegšanu virs 60 km/h sods būs robežās no 360 līdz 480 eiro līdzšinējo 210-430 eiro vietā, atņemot tiesības uz 6 mēnešiem. Par pārkāpumiem apdzīvotās vietās un ar kravas auto paredzēti attiecīgi bargāki sodi – līdz 1040-1400 eiro ar tiesību atņemšanu uz 24 mēnešiem.

Stājās spēkā grozījumi Ceļu satiksmes likuma 43.6 pantā.(2014.g)

Izmaiņas paredz, ka turpmāk transportlīdzekļa īpašniekam, ja tas nav vadījis transportlīdzekli fotoradara fiksēta pārkāpuma brīdī, ir tiesības lēmumu par administratīvā soda piemērošanu apstrīdēt augstākā iestādē.

Likuma grozījumi Ceļu satiksmes likuma 43.6 pantā tika izstrādāti ņemot vērā Satversmes tiesas spriedumu, ar kuru par Satversmes 92. pantam neatbilstošu tika atzīta likuma norma, kas liedza transportlīdzekļa īpašniekam fotoradara fiksētos sodus pārsūdzēt.

Tāpat 26. decembrī spēkā stājās grozījumi arī ceļu satiksmes likuma 49.pantā, kas nosaka pārrobežu informācijas apmaiņu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem Eiropas Savienības dalībvalstu starpā.

***

Kā pārsūdzēt radaru sodus?

UZMANĪBU

Autovadītājus par braukšanu bez OCTA polises vienas dienas laikā var sodīt vairākas reizes, ja pārkāpums fiksēts foto radarā, norāda Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB).

Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, cilvēki nav informēti, ka foto radari fiksē ne tikai ātruma pārkāpējus, bet arī tos autovadītājus, kuri ikdienā brauc bez OCTA polises.

Redzēji foto radaru ! Ziņo šeit komentāros vai sūti e-mail :

>>>piteraspekti@gmail.com <<<

 

ŠODIEN :

un turpmāk, Liepājā fotoradari tiek izmantots braukšanas ātruma kontrolei maģistrālajās ielās, piemēram, Pulvera, Brīvības, Ganību, Ventspils ielā.” Mazākajās ielās fotoradars netiekot uzstādīts. (pēc galvenā poliča teiktā)

Par stacionārajiem fotoradariem un to ieviešanu Latvijā atbild CSDD. Informācija ar karti, prezentāciju, fotoradaru aprakstu pieejama http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/aktuali/stacionaro_fotoradaru_vietas_un_skaidrojums/.”

Un piebilst: “CSDD pirmo stacionāro fotoradaru testa režīmā uzstādīja 9.12.2014. Mūsu pusē neviens no pirmajiem 20 fotoradariem nav plānots.”

Savukārt par pārvietojamiem fotoradariem un to izvietošanu ātruma kontrolei atbild Valsts Policija: “Visa informācija par to atrašanās vietām pieejama http://www.vp.gov.lv/?id=739&said=739&r=1. Sarakstā ir arī gan Liepājas pilsētas adrese, gan tuvāko novadu adreses.”

 

FOTO RADARU IZVIETOJUMS 2014.gadā sākot no jūnija! (kā zināms, vēl nav realizēts)

foto radari 2014.g

Sācies 2013.gads un lielās foto radaru briesmas ir zudušās, Liepājā paliek viens pats nabadziņš (foto radars), ko Zivtiņš ir slēpis maskēšanās tīklā gan vedis labot.

ESI UZMANĪGS !

Liepājā aktivizējies melns… Subaru markas auto, kas patrulē inkognito…bez policijas atpazīšanās zīmēm. Numurs GU 7511.

Viņa iemīļotās vietas ir jaunais Ganību ielas posms un jaunā Zirņu iela.

Kā viņš rīkojas ?

Subāris apstājas izveidotajos apstāšanai paredzētajos ielokos. Ja Tu pabrauc viņam garām virs 50 km/st …Subāris skries Tev pakaļ un apturēs.

Pārējo jau Tu zini….

UZMANĪBU…reāli izvietotie pirmie stacionārie radari (PIRMIE) Tagad gan jāsaka, ka reāli viņu nav un kad būs neviens Latvijā vēl nezina …ops

Tāds liktenis piemeklēs jauno foto radaru biznesu un biznesa labuma guvējus ! !!!

MAN IZRĀDĪJĀS TAISNĪBA !

 

UZMANĪBU

Jaunākie Latvijā uzstādāmie luksofori…ieteicams uz vairāku joslu krustojumiem 🙂

UZMANĪBU

Liepājā ir izveidotas jaunas maksas stāvvietas, pašvaldības poliči ķer aizmāršīgos ar neviltotu degsmi, kur un vēl šo to… lasi ŠEIT

UZMANĪBU (izrādās daudzi nezina)

Lai uzlabotu satiksmi Brīvības ielas krustojumos, 2012.gadā ar satiksmes detektoriem tika aprīkoti sekojoši krustojumi:

Brīvības – Sabiles ielu krustojums, Brīvības – 14.novembra bulvāra krustojums, Brīvības ielas krustojums pie veikala “K-Rauta”, kā arī Brīvības – Meldru ielu krustojums.”

Detektoru darbības princips ir identificēt automašīnu, kas vēlas izbraukt uz Brīvības ielu, un attiecīgi dot signālu luksoforu vadības kontrolierim, lai attiecīgajam virzienam tiku ieslēgta zaļā gaisma.

Atkarībā no zaļā signāla pieprasījuma biežuma tā ieslēgšanās laiki var atšķirties, lai joprojām nodrošinātu galveno prioritāti tieši Brīvības ielai. Standarta situācijā gaidīšanas laiks var būt līdz 40 sekundēm.

Lai detektori spētu identificēt krustojumā iebraukušo transportlīdzekli, svarīgi ievērot krustojumā paredzēto satiksmes organizāciju, sevišķi, apstāšanās vietu.

Gadījumos, ja transportlīdzeklis krustojumā iebraucis un apstājies, neievērojot paredzēto apstāšanos vietu – “Stop” līniju, pastāv iespēja, ka detektors var neidentificēt transporta līdzekli un attiecīgi nedot signālu luksoforu vadības kontrolierim par nepieciešamību ieslēgt zaļo signālu.

Šādos gadījumos transportlīdzekļu vadītājiem jārēķinās ar ilgāku gaidīšanas laiku, pat līdz 2 minūtēm un 20 sekundēm, kas ir paredzēts luksofora iestatījumos, lai nodrošinātos tieši pret tādām situācijām, kad transportlīdzeklis dēļ iepriekš jau minētajiem vai citiem faktoriem (piemēram, bojāts vai aizsegts pats detektors) nav identificēts.

Luksoforu darbība, izmantojot satiksmes detektoru, tiek nodrošināta arī Raiņa – Jelgavas ielu krustojumā.

*Pašvaldības POLICIJAS terors Liepājā


Liepājā, automašīnas īpašnieku var sodīt ar 20 latu naudassodu, ja viņš automašīnas logā nav novietojis
zīmīti ar norādi par laiku, cikos izkāpis no automašīnas.
Un liepājnieki ir spiesti maksāt, jo aizbildināšanās ar nezināšanu nelīdz.
Ja rezi šādu zīmju kombināciju, zini, aiz stūra stāv pašvaldības policija un to tik gaida… lai tevi sodītu.

ZINĀMĀS ZĪMJU VIETAS LIEPĀJĀ …

pie veikala “Top!” Vītolu ielā un pie veikala “Melodija” F. Brīvzemnieka ielā. Pie veikala Ganību un Veidenbauma krustojumā. Viena no jaunākajām stāvvietām, kur ierobežots stāvēšanas ilgums, Liepājā izveidota pie nesen atvērtā veikala “Top” Graudu ielas un Kūrmājas prospekta stūrī.
Ja zini vēl vietas raksti komentāros… !

*Kļuvis zināms stacionāro radaru izvietojama plāns Latvijā, prognozēts plānu izpildīt 2010. gada rudenī.

Mums interesē Liepāja un rajons…

Liepāja
* Peldu un Ūliha ielu krustojums;
* Brīvības un Cukura ielu krustojums.
Liepājas rajons

* Nīcas pagasts: autoceļa A11 (Liepāja – Lietuvas robeža) 15.8 km;
* Vērgales pagasts: autoceļa P111 (Ventspils – Leči – Grobiņa) 83,6 km;
* Kalvenes pagasts: autoceļa A9 (Rīga – Skulte – Liepāja) 160,6 km;
* Kalvenes pagasts: autoceļa A9 167,8 km;
* Kalvenes pagasts: autoceļa A9 171 km.

SKATIES STACIONĀRO RADARU IZVIETOJUMU TABULU VISĀ LATVIJĀ ŠEIT
STACIONĀRI IZVIETOTO RADARU KARTE
Lai apskatītu sīkāk ….SPIED UZ KARTI : ↓

Liepājas ‘LABVĒLIS’ pieregulē foto-radara ātruma limitu 🙂

 

UN… kā tad ar pārvietojamiem radariem policijas mašīnās un novietotajiem ielu malās ?

Esmu pacenties…un vairāku gadu garumā atzīmējis , kur radarus izvieto Liepāja un rajonā (pārvietojamos) Apskati karti un izdari secinājumus , kur vari iekrist nejauši pārkāpjot par nieka 3 km/st

SPIED UZ KARTI UN APSKATIES ATZĪMĒTĀS VIETAS , KUR RADARS IR PIERAKSTĪJIES. (ienesīgas vietiņas jaunajam biznesam)

 

POLICIJAS IZLIKTĀ RADARU KARTE AP RĪGU… ŠEIT

LAIKAM GALĪGAIS VARIANTS RADARU IZVIETOŠANAS PLĀNOS NO ZIVTIŅA… ŠEIT

Uģis Vītols sarunā ar laikrakstu atzinis, ka foto radaru projekts pagaidām nav attaisnojies.
«Man radies iespaids, ka pašiem radaru ieviesējiem nav skaidrs, kā projektu labāk īstenot. Nepamet izjūta, ka foto radari tiek uzlikti ar mērķi nopelnīt. Policijai būtu ļoti argumentēti jāizskaidro sabiedrībai visi jautājumi,» saka eksperts.

Savukārt auto eksperts Viesturs Kundziņš, izpētot foto radaru karti, secina, ka daudzviet mērierīces izvietotas neloģiski. «Protams, radariem jābūt pie skolām un melnajos punktos, bet, pēc manām domām, vairāki punkti tur ir lieki, neredzu vajadzību radaru likt pie platiem ceļiem un tālu no apdzīvotām vietām.»

Jaunā parauga radars, he,he,he…

.
Radar wow

.

  VĒLREIZ IEGAUMĒ PĀRVIETOJAMO RADARU MĪĻVIETAS… SKATIES  KARTI ŠEIT

 

FOTO – RADARS, kā arī jaunumi par radariem
un cita informācija ŠEIT…. ŠEIT…. ŠEIT…..

es no slepna tevi kersu

CP ekipāžu iemīļotās vietas Liepājā:

1. Braucot pa Brīvības ielu ārā no pilsētas tūlīt aiz pagrieziena pie ūdens stacijas , pie zīmes 70 km/st. Gadās šo līkumu paņet ātrāk par 50km/st, un tur jau viņi gaida…

2. Ganību iela , pie alus darītavas , līkumā uz laukumiņu, mērķē uz braucējiem no jaunā tilta , kas ja nedeg sarkanais luksafora signāls mēdz braukt ātrāk par 50km/st.

3. Klaipēdas ielas galā, kur griežas apkārt tramvajs, patruļmašīna krūmos un tiek  ‘šauts ‘ uz abām pusēm, jo no Palangas puses ir zīme 70km/st (pilsētas robežās), bet tad zīme beidzas un tu vēl neesi samazinājis ātrumu…. un otrādi palielini ātrumu braucot āra no pilsētas…

JAUNUMI SODOS

Ministru kabinets šodien akceptēja grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, kas paredz palielināt maksimāli piemērojamo naudas sodu par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā no 500 līdz 1000 latiem.
Sīkāk par ‘dižo galvu’ nolemto — Šeit

UZMANĪBU…

Jau šogad , 2013.gada 7.novembrī stāsies spēkā grozījumi Ceļu satiksmes likumā, kas paredz pārrobežu informācijas apmaiņas ieviešanu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem visās ES valstīs. Šādu regulējumu paredz ES direktīva.

Tātad draugi šoferīši ārzemēs būsim uzmanīgi, jo :

Vācija

Drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošana ir obligāta. Alkohola koncentrācijas daudzums asinīs nedrīkst pārsniegt 0,5 promiles, turklāt no 0,5 līdz 1,1 promilei tiek piemērots administratīvais sods, bet virs 1,1 promiles jau draud kriminālatbildība. Jaunajiem braucējiem (divus gadus pēc autovadītāja apliecības saņemšanas un līdz 21 gada vecumam)  promiles nav pieļaujamas vispār. Aizliegts atrasties narkotisko vielu – marihuānas, metilamfetamīna, MDMA (ecstasy), morfīna un kokaīna ietekmē. Nav atļauts braukšanas laikā izmantot mobilos telefonus bez hands-free sistēmas.

Lielbritānija

Atļautais alkohola daudzums asinīs – 0,8 promiles, tas attiecas uz visiem autovadītājiem.

Īrija

Alkohola daudzums asinīs nedrīkst pārsniegt 0,5 promiles, bet jaunajiem autovadītājiem – 0,2 promiles. Lielākais sods, kādu varat saņemt, ja pārkāpjat noteikumus ir 5000 eiro un sešu mēnešu cietumsods

Francija

Drošības jostu un bērnu  sēdeklīšu lietošana ir obligāta. Alkohola daudzums asinīs nedrīkst pārsniegt 0,5 promiles, tas pats attiecas arī uz profesionālajiem autovadītājiem un jaunajiem autovadītājiem. Nedrīkst atrasties marihuānas, metilamfetamīna un ecstasy reibumā. Aizliegts braukt arī zāļu ietekmē, kaut nav precizēts, tieši kādu zāļu. Mobilos telefonus bez hands-free lietot aizliegts, kaut neiesaka lietot arī ar hands -free, jo gadījumā, ja policists pamana, ka vadītājs runājot novērsies no ceļa, viņu var aizturēt. Aizliegts skatīties videoekrānos un tastatūrā.

Itālija

Drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošana ir obligāta. Alkohola daudzums asinīs nedrīkst pārsniegt 0,5 promiles; jaunajiem un profesionālajiem autovadītājiem promiles nav atļautas. Aizliegts atrasties marihuānas, metilamfetamīna, ecstasy ietekmē. Aizliegts izmantot mobilo telefonu bez hands -free.

Beļģija

Drošības jostas visiem obligātas, ja vien jūs neveicat atpakaļgaitas manevru, neesat taksometra vadītājs, kas ved klientu, neesat operatīvo dienestu automašīnu vadītājs vai pasažieris, kuram ir attaisnojoši iemesli nelietot drošības jostu, persona, kas nevar uzlikt drošības jostu medicīnisku iemeslu dēļ, pastnieks, kas izvadā pastu nelielos attālumos. Alkohola daudzums asinīs nedrīkst pārsniegt 0,5 promiles, bet profesionālajiem autovadītājiem – 0,2 promiles. Nedrīkst atrasties marihuānas, metilamfetamīna, MDMA, amfetamīna, morfīna vai acetilmorfīna un kokaīna ietekmē.

Nīderlande

Atļautais alkohola daudzums asinīs-  0,5 promiles, jaunajiem autovadītājiem (mazāk nekā piecu gadu stāžs) – 0,2 promiles; profesionālajiem autovadītājiem – 0,5 promiles. Aizliegts lietot marihuānu, metilamfetamīnu, ecstasy un jebkādas zāles, kas ietekmē braukšanu.

Spānija

Drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošana ir obligāta. Drošības jostu var nelietot vienīgi, ja braucat atpakaļgaitā vai novietojat automašīnu stāvvietā.Tāpat jostas var nelietot cilvēki, kuriem to liedz fiziski defekti vai kāda smaga medicīniska saslimšana. Tās var nelietot arī taksometru vadītāji, kas pārvietojas pilsētas robežās, kā arī taksometra pasažieri, kuru augums ir līdz 135 centimetriem, pilsētās drošības jostas nav jālieto arī taksometra pasažieriem, kas sēž aizmugurējā sēdeklī. Atļautais alkohola daudzums asinīs – 0,5 promiles, jaunajiem un profesionālajiem autovadītājiem – 0,3 promiles. Aizliegts braukt marihuānas, metilafetamīna, ecstasy narkotiku ietekmē, aizliegts braukt arī legālo narkotiku un tādu zāļu ietekmē, kas apdraud braukšanu. Par braukšanu narkotiku reibumā draud 500 eiro sods un seši soda punkti.

Polija

Drošību jostu lietošana ir obligāta, tās nelietot var personas, kuras var uzrādīt dokumentu, kas pierāda, ka viņas to drīkst nedarīt fizisku īpatnību vai medicīniskas saslimšanas dēļ, tāpat tās var nelietot grūtnieces, taksometru vadītāji, kuru taksometrā atrodas pasažieri, kā arī operatīvo dienestu automašīnu vadītāji un  to automašīnu vadītāji, kuru spēkrati nav aprīkoti ar drošības jostām. Alkohola līmenis asinīs nedrīkst pārsniegt 0,2 promiles.

Austrija

Drošības jostas var nelietot personas ar pārlieku lielu lieko svaru. Atļautais alkohola daudzums asinīs – līdz 0,5 promilēm, tiesības tiek atņemtas sākot no 0,8 promilēm. Jaunajiem autovadītājiem, kuru autovadīšanas stāžs ir mazāk nekā divi gadi, atļautā alkohola daudzums asinīs ir līdz 0,1 promilei, tas pats attiecas uz profesionāliem autovadītājiem.

Slovēnija

Drošības jostas atļauts nelietot vienīgi cilvēkiem ar smagām saslimšanām. Alkohola koncentrācijas daudzums asinīs nedrīkst pārsniegt 0,5 promiles, jaunajiem autovadītājiem promiles nav pieļaujamas.

 Čehijā

Autovadītājs pie stūres var sēsties tikai tad, ja nav dzēris ne pilītes alkohola. Alkoholu lietot nemaz nedrīkst arī autovadītāji Slovākijā un Ungārijā.

Lietuva

Atļautais alkohola daudzums asinīs – līdz 0,4 promilēm, jaunajiem autovadītājiem ar mazāk nekā divu gadu stāžu – 0,2 promiles, tas pats attiecas uz profesionālajiem autovadītājiem.

Igaunija

Drošības jostu lietošana ir obligāta. Interesanti, ka noteikumos minēts, ka «jostas var nelietot, braucot pa ledus ceļiem, kas izveidoti uz aizsalušas jūras, upes vai ezera». Atļautai alkohola daudzums asinīs – līdz 0,2 promilēm.

Grieķija

Drošības jostas atļauts nelietot grūtniecēm, pastniekiem, autovadītājiem, kas apkalpo automašīnas, kas pārvadā pārtiku un taksometru vadītājiem. Atļautais promiļu daudzums – 0,5 promiles, jaunajiem autovadītājiem un profesionālajiem autovadītājiem – 0,2 promiles.

Absolūti skaidrā jābūt arī autovadītājiem Rumānijā, kur, tāpat kā Vācijā, par braukšanu narkotiku vai citu apreibinošu vielu reibumā draud kriminālatbildība. Bulgārijā pieļaujamais alkohola daudzums asinīs ir 0,5 promiles.

Somijā pie stūres nevar sēsties ja esat iedzēris vairāk par 0,22 promilēm, Zviedrijā – 0,2 promilēm.  Horvātijā atļautais alkohola daudzums asinīs ir 0,5 promiles.

Jāpiezīmē, ka Eiropas valstīs tiek aktīvi domāts par to, kā sodīt turīgos autobraucējus, kam salīdzinoši nelielie sodi ir tikai sīks piliens naudas jūrā, ka tas tiek aizmirsts jau nākamajā dienā. Piemēram, Šveicē 2010.gadā tika piespriests 290 000 ASV dolāru naudas sods kādam turīgam «Ferrari» autovadītājam. Sodu apjomi atkarīgi no ienākumiem arī Vācijā, Francijā, Austrijā un Ziemeļvalstīs.

Vācijā  maksimālais pieļaujamais sods par pārkāpumiem ceļu satiksmē ir 16 miljoni ASV dolāru, kamēr Šveicē – viens miljons ASV dolāru. Šādu praksi ar «trekniem» sodiem sodīt pārgalvīgos bagātniekus piekopj arī Somija. 2004.gadā šajā valstī kāds pārkāpējs saņēma 190 000 ASV dolāru lielu sodu. Nozīmējot lielos naudas sodus, tiek ņemts vērā ne tikai materiālais stāvoklis, bet arī autovadītāja pārkāpumi pagātnē.

Papēti šo… vietu.

44 Atziņas “Karte un fotoradari Liepājā. (informācija)”

 1. laimisk saka:

  Sākas ziema un ir sakāms, KA …Teorētiski radars var darboties ziemas apstākļos, bet lielais sāls daudzums uz ceļa un mitrums tos nobeigtu sezonas laikā…
  Par foto radaru izmantošanas noteikumiem ŠEIT

 2. armando saka:

  ekipāža brīvibas ielas galā pie ledushalles, ķer uz ātrumu! 😉

 3. redzeju saka:

  Kravu mašīnu šoferi uzmanāties pie CENTRĀLĀ TIRGUS, Šodien policija visus gaiņāja, kas izkrāva preces ārpus maksas stāvvietām !!! Varbūt pat lika sodus…

 4. fff saka:

  Brīvības iela pie Hidrolat (no rīta)11.20

 5. kaimiņvecis saka:

  Pēc ilgaka laika HIDROLATS, diez , kas šiem, melnais audi, noticies – gripa vai, tad nu “veseļojies” un nac darīt savu “labo” darbu, bet es pa to laiku, kad TU tur sēdi pie tavas sievas hi hi hi… 😉

 6. Teicis par lētuci saka:

  Ko skumsti par radariem !!! Labas preces priekam , atpūtai un SEV par lētajiem dolāriem – internetā ŠEIT un arī ŠEIT

 7. ganss saka:

  Labais radars tik šaut visus uzreiz 4x efekts

 8. laimisk saka:

  Man TE atnāca e-mail no KK , gan ar divu dienu novēlošanos, bet nekas.(” Fotoradars tika manīts 12.12.2009. ap 15:00 –> GPS – 56.527526 21.035206 “)
  Vai nav vieglek uzrakstīt tūlīt aiz Brīvības ielas vilciena pārbrauktuves, jo šīs koordinatea Hidrolatam neder… 🙂

 9. laimisk saka:

  Ziemassvētku naktī jāiet uz garāžu klausīties, ko autiņi runā, tad dabūs zināt nākamās servisa lietas.

  tiger 2 590x 400

 10. susu saka:

  Atklāta sezona vai ? šauj uz grobiņu 13.0

 11. Jānis Liepājnieks saka:

  No rīta lika uz Brīvības ielu Hidrilats. Laikam par godu Liepājas 385 dzimenei, jākrāj nauda 🙂
  Vēl stāv ar radaru ekipāža Zemnieku ielā un pie līkuma , kur ir sūkņu stacija…
  Laikam galīgi naudas nav… 😉

 12. jeje saka:

  Liepājas – Rīgas šos.,aiz Durbes(pusdienlaiks) pie DUS KING

 13. ferdinands saka:

  Novietots pie Kinga kalonkas Grobiņa.8.45

 14. jjj saka:

  ganībene un Miera krusts 10.30

 15. laimisk saka:

  Pavasara pirmās dienas video, Uzskatāms pierādījums, ka pavasaris iestājies…. RADARS

 16. gr saka:

  Grobiņa pie Kinga no rīta, melnais Audi stellēja . 🙂

 17. jjj saka:

  pie bijušā Nelss no rīta

 18. jjj saka:

  Ūliha un Janševska krustojums 14.55

 19. je saka:

  Ūliha ,kur parasti pie Janševska ielas

 20. SMS saka:

  brīvības 105

 21. dorša saka:

  Uzstellēts no rīta Liepājas Klaipēdas šoseja, pagriezienā uz Jūrmalciemu

 22. ssssss saka:

  Ganībene starp miera un rucavas ielu

 23. adada saka:

  Hidrolats 16.30

 24. ssssss saka:

  Brīvības 109 apmeram 8.55

 25. enis saka:

  Dzirdēju pa ausu galam, ka to verķi pērk privātais, un tāpēc pagaidām nav…
  Kad laidīs terorizēt pilsētu būšot uzreiz kādi četri radari.

 26. ddd saka:

  Grobiņā pie benzīna kolonkas king

 27. dzo saka:

  radars uz ventspils ielu, no BETAS puses braucot kreisaja pusē

 28. sasasasas saka:

  King Durbe

 29. redzu saka:

  Ganībene starp Rucavas un Nīcas iel.

 30. ucis saka:

  Atkal pie KING benzokalonkas, laikam čalim tur mīļākā dzīvo 😉

 31. ucis saka:

  bļin nepateicu Grobiņā pie KING

 32. zyt saka:

  Nav kaut kā Liepājā sen manīts ? Kam ir kāda ziņa ? varbūt nemaz nebūs ! 🙂

 33. laimisk saka:

  Viena tante teica… KA visi četri Latvijas radari aizsūtīti uz profilaktisko remontu un uzlabojumiem…jauns softs. 😉

 34. zutis saka:

  Vai tā laika zīme nav pie zobu poliklīnikas pie deviņstāvenes

 35. zigulists saka:

  superneto ganību un kungu ielas krustojums ir zīme par laika stāvēšanu, kas jāliek logā. Es rakstu uz papīra lapiņas un ieliku logā

 36. laimisk saka:

  Laimīgu Jauno 2011.Gadu !

 37. apnic saka:

  Kur pazuduši radari, kas zin ?

 38. grb saka:

  Pie DUS King… (rīts) sezona atklāta

 39. lauris c. saka:

  Atradu īsto foto radaru karti:
  //kllproject.lv/automasinas-iegade/milvietinas-celu-policijas-ekipazam-un-f-r/

 40. Santa Marija saka:

  PALDIES PAR RADARU KARTES ESAMĪBU, domāju to kur parādīti pārvietojamo radaru uzstādīšanas vietas, tagad ir priekšstats. 🙂

 41. top saka:

  Anglija, piemēram, sākot no 2013. gada plāno valstī palielināt ātrumu no 70 uz 80 jūdzēm stundā, pamatojot to ar nepieciešamību stimulēt valsts ekonomiku.

  Mums viss otrādāk, zivs priecājas, ka samazinājis ātrumu !

 42. sss saka:

  Par radariem…likumā melns uz balta noteikts, ka ir jāsoda vainīgais vadītājs. … Taču Latvijā tas netiek darīts, un sods tiek uzlikts transportlīdzekļa īpašniekam, kas ir klaji pretlikumīgi, pie tam šim transportlīdzekļa īpašniekam tiek liegta iespēja [lēmumu] pārsūdzēt, jo likumā ir ierakstīts, ka to var pārsūdzēt tikai vainīgais vadītājs. Līdz ar to es uzskatu, ka tas ir, maigi izsakoties, amorāli

 43. ha, ha saka:

  Pierīgā daudzus plānotos stacionāros fotoradarus neredzēsim vēl ilgi, jo iedzīvotāji, caur kuru zemi plānots rakt elektrības piegādes kabeļus, saka tiem kategorisku «nē», līdz ar to projekts būvvaldes atļauju neiegūs nekad.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *