Karstā Kairas nakts Liepājā

Karstā Kairas nakts sasildīs Latviešu Biedrības namu!

Dejas soļos, mūzikas ritmā un austrumnieciskajā šarmā pazūd ikdienas pelēcība un nogurums, tāpēc 6. februārī plkst. 20.00 Liepājas latviešu biedrības nams liepājniekus un pilsētas viesus sasildīs ballē „Karstā Kairas nakts”.
Balles īpašie viesi būs free-style percussion stila aizsācēji Latvijā – muzikālā apvienība “Pulsa efekts”, kuri savu ceļu būs mērojuši no Rīgas un centīsies iekvēlināt ziemeļnieku atturīgās sirdis ar eksotiskiem mūzikas ritmiem. „Pulsa efekts” sastāvā darbojas perkusionisti Dzintars Vīksna, Arturs Ābrams, Kristaps Krolls un Ingus Tazāns. Iepriekš minētā muzikālā apvienība darbojusies neskaitāmos projektos, – „Ugunsšovs kopā ar uguns māksliniekiem „Fire Spirit”, „Steps un free-style percussion”, „Bārmeņu Biezpiens&Rozīne šovs kopā ar perkusijām” u.c.

„Karstajā Kairas naktī” Liepājā „Pulsa efets” sniegs pārsteidzošus un impulsiem piesātinātus priekšnesumus, kuru pamatā būs austrumzemju un afrikāņu deju ritmi.
Liepājas latviešu biedrības nams balli „Karstā Kairas nakts” veido sadarbībā ar Liepājas baleta un deju studiju, kuras vadītāja ir virtuozā dejotāja Ingrīda Lūre. Liepājas baleta un deju studija šogad atzīmē savu 8 gadu jubileju. Bagātā pieredze gan tepat Latvijā, gan iegūtās prasmes studējot deju Kanādā Liepājas baleta un deju studijas vadītājai ir palīdzējušas izskolot un iemīļot deju vairākām liepājniecēm. Šogad savu dzimšanas dienu baleta un deju studija vēlas iekrāsot Austrumu noskaņās, piedaloties „Karstajā Kairas naktī” ar pasakainiem vēderdejotāju priekšnesumiem un dot iespēju apmeklētājiem nokļūt neaizmirstamā pārdzīvojumā ar izcilu dejotāju tehniku un skaistiem tērpiem.
Balles apmeklētājiem būs iespēja atpūsties Austrumzemju foto stūrītī, kur varēs iemūžināt sevi fotogrāfijās, pielaikojot eksotiskos Austrumzemju tērpus. Šajā vakarā indiešu preču veikals „Dana” piedāvās dažādus Austrumu suvenīrus – rotas, šalles, vīrakus un citas interesantus aksesuārus.

Baudīsim Austrumu burvību un šarmu, tepat Liepājā!

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija
Liepājas latviešu biedrības nama kasē, tālr. 63423829

Papildus informācija: www.biedribasnams.lv
LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top