Karš un satraukums, kā sevi stiprināt un nesatraukties

Karš un satraukums.

Kā novērst satraukumu ja jādomā par karu Ukrainā un iespējamo Krievijas iebrukumu Baltijas valstīs.
Pragmātiski sakot, ja vispār kaut kur pasaulē izceltos karš ar atomieroču lietošanu, tad Latvija tajā varētu tikt iesaistīta.

Tas taču ir biedējoši!

Krievija pastāvīgi draud Baltijas reģionam, izmantojot visu draudu spektru, ekonomisko, dezinformāciju un propagandu, kiberuzbrukumus un iespējamo militāro iejaukšanos.

To visu raida Krievijas centrālā televīzija saviem iedzīvotājiem, tā tos nozombējot ar naidu pret citām demokrātiskām valstīm.

Tam visam nāk klāt Krievijas melīgā propaganda, kas tieši vērsta pret mums. Viņi cenšas sēt šaubas par NATO 5. pantu, lai diskreditētu to.

Karš un satraukums

Mums mēģina iestāstīt, ka starp mums un NATO ir apšaubāms līgums, ka ir lielās dalībvalstis un NATO, un mazās dalībvalstis. Tas NATO izpratnē ir atsevišķi jēdzieni. Protams, šāda, kaut arī melu informācija, rada sliktas domas un iespējams satraukumu.

Karš un satraukums, izprast situāciju un faktus.

Lai mazinātu satraukumu, ir svarīgi zināt un izprast visus faktus un informāciju par situāciju Ukrainā un iespējamo Krievijas iebrukumu Baltijas valstīs. Īpaša uzmanība jāpievērš oficiāliem avotiem un neatkarīgām ziņu aģentūrām, lai iegūtu precīzu informāciju.

Ja tomēr!

Novērtēt personīgos riskus.

Ir svarīgi saprast, vai jums vai jūsu ģimenei ir kāds risks no šīs situācijas, un vai ir nepieciešama papildu aizsardzība. Īstenojiet pasākumus, lai saglabātu kārtību un vienmērību. Lai mazinātu satraukumu, ir svarīgi īstenot pasākumus, piemēram, izveidot ugunsdzēsības un glābšanas plānu.

Varat iegādāties nepieciešamās pārtikas rezerves un aizsardzības preces. Piemēram gāzmaskas.

Izstudējiet pirmās palīdzības sniegšanas principus un metodes. Pirmā palīdzība var noderēt jebkurā ārkārtas situācijā. Ar pareizām prasmēm jūs varat saglabāt mieru un glābt citu cilvēku dzīvības. Pamācības atsevišķā skaidrojošā failā,  ŠEIT.

Pieturēties pie savas parastās ikdienas rutīnas, tas var palīdzēt mazināt satraukumu un radīt sajūtu, ka kontrolējat situāciju. Tomēr labāk, ka šāda situācija būtu pamatota ar konkrētiem izdarītiem pasākumiem.

Karš un satraukums, relaksācija.

Ir svarīgi atrast laiku, lai relaksētos un mazinātu stresu, piemēram, izmantojot meditāciju, jogu, elpošanas vingrinājumus vai citas relaksācijas tehnikas.

Atbalsts un komunikācija ar citiem var palīdzēt samazināt satraukumu un radīt sajūtu par kopību un atbalstu. Varat meklēt atbalstu no draugiem, ģimenes locekļiem vai profesionāliem konsultantiem.

Izmantojiet ziņu filtrus.

Vēl viens veids, kā mazināt satraukumu par karu un iespējamo iebrukumu, ir izmantot ziņu filtrus un ierobežot ziņu uztveršanu, kas saistīta ar šo tēmu.

Apsveriet iespēju aktīvi iesaistīties un darīt kaut ko pozitīvu, piemēram, palīdzēt vietējiem uzņēmumiem vai cilvēkiem, kuru dzīve ir ietekmēta, vai arī pievienoties organizācijai, kura strādā, lai risinātu šo situāciju.

Ir svarīgi saglabāt savu veselību un labsajūtu, ēdot pareizi, dzerot pietiekami daudz ūdens, veicot fiziskās aktivitātes un atpūšoties.

Neuzticaties vēstījumiem un informācijai, kas rada paniku, un nemēģiniet izplatīt nepārbaudītus vēstījumus.

Karš un satraukums.

Svarīgi izmantot tikai oficiālos avotus un neatkarīgās ziņu aģentūras, lai iegūtu precīzu informāciju.

Neskatieties pārāk daudz ziņu, kas saistītas ar šo tēmu. Tā vietā centieties iegūt pietiekami daudz informācijas, lai saprastu situāciju, un pārējo laiku pavadiet pie interesantām un relaksējošām aktivitātēm.

Ar vienu vārdu sakot- NESTRESOT!

Gan jau šāda veida briesmas ies garām Baltijas Valstīm un “putinisms” izgaisīs, kā ļauns sapnis.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Karš un satraukums, kā sevi stiprināt un nesatraukties”

  1. Vano saka:

    Gigantiskais Putina propagandas eksperiments ir spoži izdevies, un krievi kā traki suņi tagad ir gatavi saplosīt ukraiņus un citas demokrātiskās valstis arī Baltiju.

  2. карšтолс saka:

    Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis paziņojis, ka pasaulei draud Trešais pasaules karš, ja Ķīna palīdzēs agresorvalstij Krievijai karot pret Ukrainu.

    Viņš pauda cerību, ka Pekina saglabās pragmatisku nostāju šajā jautājumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top