Karš būs, to noteikti jāsaprot un tam jāgatavojas

Karš būs!

Šausmīgs raksta iesākums, tomēr, ir pat tautas teiciens. Gribi dzīvot mierā, gatavojies karam! To pašu Latvijas iedzīvotājiem saka Ukrainas prezidenta biroja padomnieks Oleksijs Arestovičs.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Karš būs.

Latvijas iedzīvotājiem ir jāsāk dzīvot ar domu, ka karš noteikti būs, un, tikai dzīvojot ar šādu domu, iespējams sagatavot augsti profesionālus un spējīgus bruņotos spēkus“. Arestovičs.

Latvijā beidzot ir jāsaprot, karš būs!

Virsnieks, kurš netic, ka sāksies karš, vairs nevar dienēt tālāk, viņam ir jāatvaļinās. Visa valsts pārvaldes būvēšana ir jāveic, vadoties no domas, ka “karš noteikti būs“. Arestovičs

Skaidrs, ka ar šādu domu ir jādzīvo visiem Krievijas kaimiņiem.

Primārie uzdevumi.

Ir jāsaglabā visi demokrātiskās valsts institūti un cilvēku tiesības, taču vienlaikus jāvēršas pret tiem, kuri pauž klaji naidīgu attieksmi pret valsti un var kļūt par pretinieka kolaborantiem.

Atšķirībā no Ukrainas, Latvijā tik lielas teritorijas nav. Vaicāts, kā rīkoties šādā gadījumā, Arestovičs atzinis, ka ar atsevišķu teritoriju īslaicīgu okupāciju var nākties rēķināties. Viņaprāt, tās varētu būt pie Krievijas atrodošās Latvijas pierobežas pilsētas.

Vienlaikus eksperts atzinis, ka Krievijas armija vēl aizvien karo pēc tās pašas sistēmas, kā to darīja PSRS karaspēks, cenšoties panākt uzvaru kaujas laukā ar brutālu skaitlisku pārspēku.

Taču, kā pierādīja daudzu kauju iznākums, iebrucēju bruņoto spēku vadība izrādījusies vāja, savukārt komandieru prasmes – neatbilstošas.

Kā rīkosies krievi?

Tie visiem pieejamajiem līdzekļiem – ar raķetēm, aviācijas uzlidojumiem vai diversantu grupām mēģinās uzbrukt galvenajiem lēmumu pieņemšanas punktiem. Īsi pēc tam sekos masīvs sauszemes iebrukums.

Karš būs

Ja Krievija iebruktu Latvijā, primārie uzbrukumi būtu vērsti pret lidlaukiem, jūras ostām un dzelzceļa mezgliem.

Ko darīt?

Nav tiešā veidā jāuzvar Krievijas armija. Vajag efektīvi apturēt tās virzību, lai iegūtu laiku tālākai NATO spēku izvietošanai un tai sekojošajām NATO operācijām.

Kad krievi ieraudzīs pirmos degošās tehnikas dūmu mutuļus vai kara gūstekņus, kuri padodas gūstā, Latvijas karavīri sapratīs, ka pretinieks ir uzvarams. Vajag parādīt, ka ir krievi, kas karo par Latviju!

Kā tu domā, karš būs? Vai Aristovičs pārspīlē? Raksti savas domas komentārā!

Drosmi un vēsu prātu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

5 viedokļi par “Karš būs, to noteikti jāsaprot un tam jāgatavojas

 • .
  .

  Cenšos par to nedomāt, kaut zemapziņa dažreiz salīdzinu Ukrainas šausmas un negribīgi to projicēju uz Latviju. Brr! labāk par to nedomāt

  Atbildēt
 • .
  .

  Esmu patriots un zinu ko darītu kara gadījumā.

  Atbildēt
 • .
  .

  Man ir bažas par NATO spējām ātri reaģēt kara gadījumā. Kam mums izpostīta zeme…

  Atbildēt
 • .
  .

  Latvijas aizsardzības nozare nevarot izslēgt to, ka nākotnē Latvijai būs jāsastopas ar Krievijas spiedienu, tomēr aizsardzības nozare neuzskata, ka sekos Krievijas iebrukums Latvijā, norādīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks

  Atbildēt
 • .
  .

  Liepājā izvērtē bēgļu izmitināšanas jautājumus iespējama militāra kara apdraudējuma gadījumā

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *