Karma, iespēja uzlabot savu karmu, kā to izdarīt 

Karma.

Teicienu «negribu sabojāt savu karmu» nākas dzirdēt visai bieži, taču kas īsti ir karma un vai tiešām tā piemīt katram?  Par tās esamību, runā jau gadu simtus atpakaļ.  Ticēt vai nē, vai ir saikne liktenim ar taviem darbiem?

Karma, kas un kā?

Jebkura rīcība rada pagātnes, tagadnes un nākotnes pieredzes. Tas uzliek atbildību rīcības veicējam par savu dzīvi, kā arī priekiem un bēdām.

Reliģijās, kas atzīst reinkarnāciju, karma ietekmē ne vien pašreizējo dzīvi, bet arī iepriekšējās un nākamās. Ir zināms, ka dažkārt grēki no iepriekšējām dzīvēm maina karmu, un, lai to attīrītu, ir daudz kas jāpārvar.

Karma, kā jūs varat uzlabot savu karmu?

Šis jautājums interesē daudzus, jo pasaulē nav ideālu cilvēku ar kristāldzidru auru. Katram ir savi grēki un savi nedarbi, savas kļūdas un nepareizi lēmumi.

Ir labi, ka ar labiem darbiem, sirsnīgu atbalstu un gatavību palīdzēt varam labot savu karmu un līdz ar to arī likteni. Lai to izdarītu, ir jāveic vairākas darbības.

Karma

Austrumu domātāji ir pārliecināti, ka neviens notikums mūsu dzīvē nav nejaušs. Tas ir tikai mūsu darbību un enerģijas sūtīšanas uz Visumu rezultāts. Tāpēc ir svarīgi ievērot 5 pamatnoteikumus, lai attīrītu savu karmu.
Saki taisnību.

Pat viss nekaitīgākie meli sabojās jūsu enerģiju. Un būtība ir ne tikai tajā, ka viss slepenais kļūs skaidrs, bet jums būs jāatbild par runāto nepatiesību.

Godīgums uzlabo tavu karmu, bet meli to apgāna.

Maldināšanas vai apmelošanas sekas var būt ļoti dažādas, dažkārt pavisam negaidītas. Jums šķiet, ka nekas briesmīgs nenotiks. Ja jūs mazliet izpušķosiet realitāti vai nepastāstīsiet visu patiesību, bet pastāstīsiet tikai daļu no tās.

Kā tas ietekmēs jūsu nākotni? Kas sekos mazajiem meliem? Ticiet man, no šādas rīcības nekas labs nesanāks.

Karma liek palīdzēt citiem.

Ja tu dzīvo dzīvi tikai sev, tad tas ir līdzvērtīgi tās izšķērdēšanai. Palīdziet tiem, kam patiešām nepieciešama jūsu palīdzība.  Esiet laipni un atsaucīgi, jūsu karma no tā tikai iegūs.

Droši vien jūs pats pamanījāt, ka no cēliem darbiem dvēsele kļūst gaiša un gaiša. Padomāsim, kas notiek Ukrainā! Kāpēc tik daudz cilvēku palīdz nelaimē nonākošiem ukraiņiem?

Viņi jūt iekšēju vajadzību palīdzēt, viņus virza karma. Tici, viņi tiks apbalvoti par savu labestību!

Kā sev palīdzēt?

Ieskaties savā iekšējā pasaulē, godīgi atbildi sev uz jautājumiem, centies izprast savas patiesās vēlmes un motīvus. Šāda apgaismība norādīs uz pareizo ceļu dzīvē un attīrīs tavu karmu. Noskaņojieties uz pozitīvām domām, lai jūs varētu piesaistīt pozitīvas emocijas un mīlestību savā dzīvē.

Izrādiet laipnību.

Jo vairāk laipnības jūs esat gatavs dot šai pasaulei, jo vairāk jūs varat saņemt pretī. Pat tajās dienās, kad pasaule šķiet negodīga un nežēlīga, atrodiet spēku būt laipnam.

Palīdziet tiem, kuri tagad ir vēl sliktāki par jums, un Visums par jums rūpēsies.

Dzīvo apzināti.

Cik bieži mēs veicam noteiktas darbības automātiski. Vai tikai tāpēc, ka tas tā ir pieņemts? Vai tikai tāpēc, ka tas ir vajadzīgs citiem?

Pēkšņi saprotam, ka visa dzīve ir pagājusi garām, mēs to neesam izjutuši, neesam to dzīvojuši, mēs to neesam sapratuši. Tu neseko saviem sapņiem, neklausi savām vēlmēm, nedomā, ko varētu dot citiem.

Ir jādzīvo apzināti, apzinoties, kā tieši tu ej pa lielo dzīves ceļu. Uzdodiet sev jautājumus un atbildiet uz tiem godīgi.  Meklējiet domubiedrus, dalieties pozitīvā enerģijā, dariet savu dzīvi apzinātu.

Tas ir patiesas laimes noslēpums. Pozitīva karma liks justies vajadzīgam un laimīgam.

Nobeigumā apkopošu būtību.

Karma ir koncepcija, kas cēlusies no austrumu filozofijas un reliģijas, īpaši no hinduisma un budisma. Vārds “karma” sanskritā nozīmē “darbība” vai “darbs”. Pamatideja ir tāda, ka cilvēka rīcībai ir sekas, un tas, ko tu dari šajā dzīvē, ietekmēs tavu nākotni.

Tava rīcība tiek uztverta kā likuma princips, kurš nosaka, ka katrs darbs vai rīcība atstāj aiz sevis enerģijas pēdas. Šīs enerģijas sekas var izpausties tagadnē vai nākotnē, un tās var būt pozitīvas vai negatīvas atkarībā no veiktajiem darbiem.

Tie, kuri tic rīcības likumam, uzskata, ka, darot labu, cilvēks piesaista labu enerģiju, bet darot ļaunu, piesaista ļaunu enerģiju.

Tomēr jāņem vērā, ka rīcības koncepts ir cieši saistīts ar austrumu reliģiskajām un filozofiskajām tradīcijām, un tā interpretācija var atšķirties. Rietumu pasaules skatījumā cilvēki var pieņemt vai noraidīt rīcības ideju atkarībā no savas pasaules uzskatu sistēmas un ticējumiem.

Ir svarīgi saprast, ka rīcības likums nav viennozīmīgi pierādīts zinātniski, un tas ir vairāk saistīts ar ticību un filozofiju nekā konkrētiem pierādījumiem. Katrs cilvēks var izvēlēties ticēt vai neticēt šādam konceptam,  šī ticība var ietekmēt viņa dzīves uzskatus un rīcību.

Palasi: Karma izpausmēs, apzināta rīcība un bumeranga sekas.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Karma, iespēja uzlabot savu karmu, kā to izdarīt ”

  1. Maija saka:

    Es tam ticu, taču ne vienmēr sanāk. Tomēr cenšos un tici tas darbojas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top