Karma izpausmēs, apzināta rīcība un bumeranga sekas

Karma izpausmēs.

Katram cilvēkam ir gan stiprās, gan vājās puses. Tā tas ir un par to pat nebūtu vajadzības strīdēties.Ja stiprās puses palīdz mums sasniegt mērķus, attīstīties, pilnveidoties.

Starp citu ne tikai darbā, bet ģimenes lietās un dzīvē kopumā, tad vājās puses, gluži pretēji, traucē izpausties un atklāt savu potenciālu.

Karma izpausmēs, ka to saprast?

Personības stiprās puses ir sabiedriskums, stresa noturība, godīgums, radošums, patstāvība, bet vājās uz viņu fona var saukt par pieticību, pedantismu, nemierīgumu, principu neievērošanu, pasivitāti utt.

Tomēr visam tam pāri ir karma. Karma nozīmē “darbība”. Karmas likums ir universāls likums, kas darbojas visā visumā, pilnīgi uz visām dzīvām būtnēm, un ļoti vienkāršoti to var definēt kā to, ka katrai darbībai ir tikpat liela pretdarbība.

Karma izpausmēs, pasaules likums.

Tu savā dzīvē rodi tikai to, ko pats tajā “ieliec”. Kad tu meklē prieku, tad to arī rodi. Ja tu esi naida pilns, to arī rodi. Ja tu vēlies būt laimīgs un mīlēts, vispirms ir jāmīl pašam, jāizrāda labestība un jāizstaro labas emocijas.

Nesteidzieties ar savām sūdzībām un brūcēm. Tā ir smaga un nepanesama nasta. Galu galā pati dzīve sodīs tos cilvēkus, kuri tevi sāpinās. Tas, kas iet apkārt, nāk apkārt.

Tāpēc mūsu uzdevums ir iet tālāk, un karma, kā saka, tiks galā ar visu… jā draugs, viņa var tevi arī sodīt.

Karma izpausmēs

Karma izpausmēs, tas ir pamācoši.

1. Kad putns ir dzīvs, tas ēd kukaiņus. Kad putns ir miris, kukaiņi to ēd. Laiki un apstākļi var mainīties katram no mums jebkurā brīdī. Tāpēc nekad neizturieties pret kādu, nekaitējiet nevienam. Šodien jūs varat būt ļoti spēcīgs un varens.

Atcerieties, laiks ir daudz spēcīgāks. Viens koks var izveidot miljonu sērkociņu. Taču var pienākt brīdis, kad tikai viens sērkociņš var sadedzināt miljonu koku. Tāpēc esiet labi cilvēki un dariet labu.

2. Ikviens, kurš apgalvo, ka atriebība ir salda, nekad dzīvē nav garšojis patiesi saldas lietas.

3. “Karmiskais autobuss” dažkārt kavējas. Tas ir tāpēc, ka tas ir ļoti pieprasīts. Neuztraucies. Viņš agri vai vēlu atnāks tik un tā.

4. Ja vēlies atrast laimi, beidz domāt par atriebību. Kad pārstāsiet domāt par ienaidnieku nelaimēm, jums būs vairāk laika un enerģijas, lai strādātu pie savas laimes.

5. Labākā atriebība ir doties tālāk un ļaut karmai darīt visu pārējo.

6. Dari labu. Tas noteikti atgriezīsies pie jums visnegaidītākajā brīdī un visnegaidītākajā veidā. To sauc par karmu.

7.Briedums ir tad, kad jums ir pietiekami daudz spēka, lai iznīcinātu pāridarītāju, bet jūs vienkārši dziļi ieelpojat un ejat prom. Karma paveiks pārējo.

8. “Tas, kā cilvēki pret tevi izturas, ir viņu karma, un tas, kā tu reaģē, ir tava.” – Veins Daiers

9 . Jums nekad nevajag tiekties uz atriebību. Tie, kas jūs sāpinās, galu galā visu saņems atpakaļ vairākkārtīgi bumerangā. Karma tik un tā paņems savu “trofeju” esi drošs par to.

12. Ļaujiet tavām domām būt labām. Patīkami vārdi. Labie darbi. Viss šajā pasaulē atgriežas.

Karma izpausmēs, no manām pārdomām.

Kāpēc es par to rakstu? Bieži tiek dzirdēti teicieni: “Uzlabo savu karmu”, Nebojā karmu”. Ja esi apmeklējis manu interneta vietni kllproject.lv, tad būsi pamanījis, ka ieejot ar reklāmu bloķētāju, pieminu karmisko būtību.

VAI NAV PRIECĪGI KĀDAM DARĪT LABU? UZLABO SAVU KARMU AR LABU IECERI. PALIELINI POZITĪVO KARMAS PROCENTU. Par to lasi šeit.

Teicienu «negribu sabojāt savu karmu» nākas dzirdēt visai bieži, taču kas īsti ir karma un vai tiešām tā piemīt katram?  Par tās esamību, runā jau gadu simtus atpakaļ.  Ticēt vai nē, vai ir saikne tavam liktenim ar taviem darbiem?

Karma izpausmēs, kā jūs varat uzlabot savu karmu?

Šis jautājums interesē daudzus, jo pasaulē nav ideālu cilvēku ar kristāldzidru auru. Katram ir savi grēki un savi nedarbi, savas kļūdas un nepareizi lēmumi.

Ir labi, ka ar labiem darbiem, sirsnīgu atbalstu un gatavību palīdzēt varam labot savu karmu un līdz ar to arī likteni. Lai to izdarītu, ir jāveic vairākas darbības. Par to lasi šeit.

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top