Karjeras horoskops 2011. gadam

 

 

 

Ko 2011.gads Tev sola?

2011 – truša/kaķa gads.

Lielākajai daļai zīmju šis gads būs lūzuma periods it visās sfērās. Daudziem var nākties mainīt ierasto dzīvesveidu, iesīkstējušos uzskatus un atteikties no stereotipiem.

2011. gada 3. februārī plkst. 4:32 pēc Latvijas laika sākas Baltā Truša gads, kas ilgs līdz 2012. gada 23. janvārim, kad “stafeti” pārņems metāla/baltā Pūķa gads.

Lai gan Metāliskā Truša (Kaķa, Zaķa) gads iesāksies tikai 2011.gada 3.februārī, tomēr jau tagad varam uzsākt gatavošanos šim notikumam. Nav jau nekāds noslēpums, ka eiropieši Austrumu kalendāra iestāšanos mēdz svinēt divreiz – Jaunā gada naktī, kad līdz Austrumu kalendāra sākuma atlicis vēl aptuveni mēnesis un februāra sākumā, kad pienācis īstais brīdis.

Tiem, kuri Jauno gadu vēlas sagaidīt Austrumu horoskopa noskaņās ir pienācis beidzamais mirklis apdomāt kā rīkoties, lai radītu atbilstošu gaisotni.

Kaķa vai Truša gads?
Ķīnieši 2011. gadu uzskata par Kaķa gadu, Japāņi par – Truša. Kādēļ Kaķis ķīniešiem, kuri pat Mēnesī saredz Truša attēlu, ir šķitis piemērotāks – tas paliek noslēpums. Līdzīgi kā „Alises piedzīvojumos Brīnumzemē”, arī šogad plecu pie pleca savas iedabas var parādīt kā Trusis, tā Kaķis.

Neskatoties uz atšķirīgajiem dzīvnieku tēliem, iezīmēs ir daudz kā kopīga: spēja mīksti piezemēties, ielīst visur, kur vajag/nevajag un prasme ātri aizlavīties no jebkurām nepatikšanām. Austrumu tautas uzskata, ka tieši Truša gads visā Dzīvnieku aplī ir tas laimīgākais…

Kur vislabāk sagaidīt?
2011.gadu vislabāk sagaidīt mājinieku un tuvu draugu lokā bez ekstrēmām izdarībām. Šogad svētku pasākumā centieties ieturēt smalku un elegantu atmosfēra. Astrologi Jaunā gada naktī rekomendē atturēties no petaržu spridzināšanas un raķešu šaušanas. Trusim (Kaķim) netīk skaļš troksnis un potenciāli bīstamas situācijas. Pārlieku trokšņojot Jaunā gada naktī varat aizbaidīt nākamā gada aizbildni un tad var nākties nākamo gadu nodzīvot bez labvēļa atbalsta.

Ko vilkt mugurā?
Izvēloties Jaunā gada svinību tērpu atcerieties, ka nākamais gads būs metāliskā Truša (Kaķa) gads, tāpēc izvēlieties baltas krāsas apģērbu un sudraba rotaslietas. Vairieties no zelta dārglietām. Zeltu īpaši vērtēja Tīģeris – aizejošā gada aizbildnis. Kā zināms tīģeri ar trušiem nesatiek īpaši miermīlīgi.

Nepārspīlējiet ar rotaslietu daudzumu.
Jaunā gada svinībām vajadzētu izvēlēties klasisku apģērbu, kurā var tikt pārstāvēti balti, melni, bēšas krāsas toņi. Vajadzētu atturēties no strīpainiem apģērbu elementiem, kuros izmantota rudā un oranžā krāsa. Mēģiniet izveidot vienkāršu, bet romantisku stilu, tas var ieintriģēt stiprā dzimuma pārstāvjus. Izvēlieties audumu, kas veidots no dabiska materiāla un, protams, nekādu kažokādu!

Ko dāvināt uz nākamo gadu?
Dāviniet romantiskas dāvanas ar “saimniecisku” ievirzi: dažādus trauciņus, krūzītes, bļodiņas, bundžiņas, lādītes, aksesuāru kārbiņas – tātad mantas, kas ikdienu veido skaistāku un komfortablāku.

Karjeras horoskopi 2011. gadam

Auns.

Karjera 2011.gadā strauji attīstīsies. Jūsu priekšā atvērsies jaunas iespējas, jaunas, līdz šim slepenas, perspektīvas. Ja visu nākamā gada enerģiju jūs virzīsiet profesionālajā jomā, tad panākumi pārsteigs pat jūs. Vienīgais brīdinājums – nav vērts šaudīties starp vairākiem vienādiem projektiem. Personīgajā dzīvē šis gads būs veiksmīgs, vientuļie varēs satikt savu mīlestību, bet daži pat nosvinēs kāzas.

Vērsis.

Gada pirmajā pusē jūs strādāsiet, strādāsiet un strādāsiet…Un reizēm pat liksies, ka šim darbam nav gala. Ja jūs vēlaties mainīt darbu, tad labāk to darīt gada otrajā pusē. Radīsies iespēja palielināt savus ienākumus uz personīgo panākumu rēķina. Galvenais, kas tiek prasīts no jums – nesēdēt rokas klēpī salikušam. Ģimenes dzīve būs harmoniska. Draugi sniegs atbalstu visa gada garumā.

Dvīņi.

Zvaigznes brīdina, ka šogad uz laiku ir vērts atturēties no savām interesēm, un pievērsties grupas, kolektīva interesēm. Cerot tikai uz savu veiksmi, jūs varat zaudēt. Šogad jūs nedrīkstat riskēt. Bet ar draugu palīdzību visi iecerētie plāni tiks īstenotas. Jūs satiksiet jaunus svarīgus cilvēkus, kuri palīdzēs atvērt durvis jūsu mērķu sasniegšanai.

Vēzis.

Pirmais pusgads var atnest jums veiksmi darbā, Jūs varēsiet panākt noteiktu slavu vai pat popularitāti. Šis ir piemērots laiks, lai mēģinātu panākt kaut ko nozīmīgu ārējā pasaulē, uzlabot savu sociālo statusu. Jūs sagaida stabilitāte ģimenes lietās, saistītās ar māju, ģimeni, nekustamo īpašumu.

Lauva.

Ja jūsu profesionālās darbības līdz šīm jūs neapmierināja, tad šis gads dos iespēju uzlabot situāciju. Pirmajā gada pusē pievērsiet uzmanību ārzemēm. Iespējams, tur jūs gaida interesants darbs. Otrajā gada pusē jūs gūsiet panākumus neatkarīgi no atrašanās vietas. Vienīgais vājais posms šajā gadā- dokumenti, papīri, līgumi. Esiet piesardzīgi, parakstot katru papīru, katru līgumu. Jūs sagaida romantiskas tikšanās un jūs pat, iespējams, varēsiet salaulāties, vismaz gads tam būs piemērotākais.

Jaunava.

2011.gads atnesīs pārmaiņas jūsu profesionālajā darbībā: darba maiņa, kritiskas situācijas darbā. Nāksies iztērēt daudz enerģijas, lai veicinātu savu karjeru. Jūsu finansiālais stāvoklis lielā mērā būs atkarīgs no partnera. Ģimenes dzīve būs stabila un nemainīs savu ritmu.

Svari.

Esiet gatavi, ka nākošajā gadā būs ļoti daudz darba. Katrā nākošajā posmā nāksies pasvīst, nekas viegli un vienkārši nepadosies. Ja jūs mīlat savu darbu, jūtat, ka esat par sevi pārliecināts, tad tas tikai nedaudz sakratīs jūs, parādīs jūsu vājās vietas, norādīs uz to, pie kā vēl ir jāpiestrādā. Personīgajā dzīvē jums smaidīs veiksme, jūs varēsiet saglābāt brīnišķīgas attiecības ar ģimenes locekļiem un draugiem.

Skorpions.

Šogad daudzi no jums parādīsies sabiedrībā, visus ap sevi apžilbinās ar savām spējām un talantiem. Sabiedrības atzīšana un simpātijas būs jūsu pusē. Jūs varēsiet sastapt lietišķu partneri, kurš piedāvās jums visai izdevīgu līgumu vai sadarbību. Pateicoties sadarbībai, jūs varēsiet panākt mazliet vairāk, nekā ar paša spēkiem.

Strēlnieks.

Šis gads atnesīs skaidrus un praktiskus plānus, detalizētus, pārdomātus līdz sīkumiem. Tieši tāpēc arī to realizācija būs diezgan sekmīga un viegla, bet tikai tajā gadījumā, ja jūs veiksiet šo realizāciju pakāpeniski un bez liekas steigas. Gads būs arī ne bez piedzīvojumiem. Jums tagad vairāk gribēsies romantikas, ir iespējamas jaunas mīlestības attiecības, pie tam tās sāksies diezgan spontāni.

Mežāzis.

Karjeras jomā jums gada garumā viss ies diezgan stabili. Svarīgi ir strādāt godīgi, tas nodrošinās jūs ar panākumiem, pakāpenisku un likumsakarīgu izaugsmi. Pirmajā gada pusē ir iespējami patīkami notikumi ģimenē. Veiksme būs arī privātajā dzīvē, biežāk piesaistīsiet sev pretējā dzimuma uzmanību. Necenšaties šajā laikā tiekties pēc attiecību kvantitātes, bet strādājiet pie to kvalitātes.

Ūdensvīrs.

Jūs sagaida bieža komunikācija un jaunas informācijas iegūšana. Jūsu ikdienas kontaktu skaits var ievērojami pieaugt. Kļūs biežāki īsie braucieni. Jūs arī ievērosiet, ka esat kļuvuši vairāk ziņkārīgi, un šī ziņkāre rosinās jūsu aktivitāti komunikācijās. 2011.gads ir piemērots izglītībai. Īpaši sekmīgi būs ilgstošu kursu apmeklējumi, kuros jūs varēsiet iegūt praktiskas zināšanas.

Zivis.

Nākamais gads – labvēlīgs periods, lai atrisinātu daudzus profesionālus jautājumus. Jums priekšā pavērsies līdz šīm slēptas iespējas, radīsies jaunas perspektīvas. Jau no jaunā gada pirmā mēneša uzmanīgi skatieties apkārt sev, ķeriet apkārtējās zīmes un nepalaidiet garām savu iespēju.

Atliek novēlēt Laimīgu karjeru 2011.Gadā !
workingday.lv

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Karjeras horoskops 2011. gadam”

 1. laimisk saka:

  Ir dīvaina sajūta gadu mijā,
  Kad zvaigžņotā debess sudrabu sijā,
  Tad zogas gan prieks, gan neziņa krūtīs,
  Ko nākamā gada puteņi sūtīs –
  Ir dīvaina sajūta tādā brīdī,
  Kad satiekas gadi uz īsu brīdi:
  Tu pats it kā stāvi vēl durvju priekšā,
  Bet domas sen jau atrodas iekšā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top