Karaļnama auto par godu prinča Viljama un Keitas kāzām.

Britu auto  tūninga ateljē „Project Kahn” ir izgatavojusi  ekskluzīvu Maybach versiju par godu prinča Viljama un Keitas kāzām  (Prince William and Kate Middleton).

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Ekskluzīvais limuzīns tika skanīgi nodēvēts par „Project Kahn Maybach 57” un ir noformēts ar numura zīmi  – 4 HRH , ko varētu atšifrēt…  „Priekš karaļa augstības” (For His Royal Highness).

Tūnings ir skāris automobīļa ārējos dizaina elementus un ar vislielāko rūpību ir pārveidots interjers. Tas arī ir saprotams , jo karaļnama personām ir izsmalcinātas prasības un etiķete arī to prasa.

„Maybach 57” būs nokrāsots speciālā perlamuta baltā krāsā, logu stikli ir izgatavoti pēc speciāla Pentagona projekta un pilnībā norobežo skatu automobīļa iekšienē…saprotams, ka stikli ir bruņoti un droši gādās par karaļnama personu drošību. Tehniskā  „Maybach 57” daļa  ir atstata bez izmaiņām.

Project Kahn Maybach 57

Oficiālajā preses relīzē tiek minēts, ka tūninga ateljē cer uz to , ka viņu auto varētu piedalīties kāzu ceremonijā, bet tas gan maz ticams, jo karaļnama ģimene izmanto  Britu automobīļus Rolls Royce vai Bentley.

Reklāma ir reklāma un daudzas firmas Viljama un Keitas kāzas izmanto, lai izskanētu firmas vārds potenciālo pircēju ausīs un varbūt pat sirdīs.

Project Kahn Maybach 571

Project Kahn Maybach 57.1

Atgādinu, ka kāzas notiks 29.aprīlī pulkstens 11.00 un Tev noteikti būs iespēja tās noskatīties,  jo šādu notikumu rādīs visi lielākie Tv kanāli. Kas zina …varbūt ieraugam arī „Maybach 57”.

Prince William and Kate Middleton

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *