Karaliskais anekdošu turnīrs Liepājā.

Populārā LNT šova “Karaliskais anekdošu turnīrs” Dailes teātra aktieri Intars Rešetins, Lauris Subatnieks, Lauris Dzelzītis, Dainis Grūbe un Aldis Siliņš šovasar dosies pie skatītājiem visā Latvijā.

Koncertturnejas ietvaros 3. jūlijā plkst. 16.00 aktieri viesosies Liepājas Latviešu biedrības namā.


Koncertā skatītāji varēs redzēt un dzirdēt smieklīgākās anekdotes. “Katrs koncerts būs citāds, jo ik reizi būs redzamas un dzirdamas citas anekdotes,” koncerta noslēpumu atklāj Lauris Subatnieks.

“Mūs ir atbalstījuši skatītāji gan lielās, gan mazās pilsētās, tādēļ arī koncerti notiks daudzās pilsētās,” stāsta Lauris Dzelzītis.

Savukārt, viņu kolēģis Intars Rešetins atgādina, ka ikvienam skatītājam, atnākot uz koncertu, būs iespēja saņemt dāvanu…

ceļazīmi divām personām uz “Tallink” “Karalisko anekdošu turnīra” koncertkruīzu 18. augustā uz Stokholmu.

“Es iesaku katram jau mājās uzrakstīt vissmieklīgāko anekdoti un pirms koncerta to iedot mums. Koncerta laikā mēs kādam no skatītājiem dāvāsim iespēju kopā ar mums doties uz Stokholmu.”

visi57.jpg aa

 

Biļetes uz “Karalisko anekdošu turnīra” koncertu nopērkamas visās Biļešu Paradīzes kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv .

LOGO mazs7

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Karaliskais anekdošu turnīrs Liepājā.

  • .
    .

    Gribu uz Stokholmu…jāsāk sacerēt aņuks par deputātu sievām un veiklo santehniķi… 😉

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *