Karalis ir miris… lai dzīvo karalis.

Apmēram tā … jo ierastā „Tele2 Baltic Beach Party” vietā nāk jauna iniciatīva … mūzikas festivāls “Summer Sound Liepāja 2011”, kas notiks 22. un 23. jūlijā.

Sākot no 15. marta pulksten 10:00 “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā būs nopērkamas biļetes uz mūzikas festivālu.

Jau šobrīd zināms, ka festivāla dienās kopā uz skatuves kāps vairāk nekā 50 dažādas grupas.

Tiks organizēts divu dienu pasākums, kura prioritāte būs mūzikas kvalitāte un dažādība, iekļaujot tādus žanrus kā roks, hip hops, ambientā un elektroniskā mūzika, pop mūzika…

Liepājas pludmalē un parka teritorijā tiks izvietotas četras skatuves, kas katra iezīmēs savu muzikālo tematiku. Tieši tas noteiks to, ka festivāls būs interesants visu paaudžu cilvēkiem – gan bērniem un jauniešiem, gan vidējās paaudzes cilvēkiem.

Festivāls būs lieliska iespēja arī Kurzemes pusē vienkopus redzēt mūsdienu pasaules leģendas un jaunas uzlecošas zvaigznes. Savu dalību festivālā jau apstiprinājušas grupas “Spaceships Are Cool” (Anglija), “Nive Nielsen and Deer Children” (Grenlande), “The Coolness” (Anglija), “Kintopp” (Vācija), “Crystal Apes” (Vācija), “Lapko” (Somija) un citas.

Savukārt no pašmāju māksliniekiem uz festivāla skatuvēm kāps gan sevi jau pierādījušās grupas un mākslinieki – “Satellites LV”, “Dzelzs Vilks”, “GUSTAVO” u.c. – gan arī jauni mūzikas projekti.

Man kā liepājniekam ir pat interesanti vai jaunā iecere varēs pretentēd  uz  „Tele2 Baltic Beach Party” popularitāti. Vai arī šo pasākumu ”noraks” Liepājas dome…?

Papildinu 15.03.2011

Kā galvenie mākslinieki festivāla pirmajā dienā uzstāsies rokgrupa «Guano Apes». Popularitāti «Guano Apes» ieguvuši ar hītiem «Open Your Eyes», «Lords Of The Boards», «You Can’t Stop Me», kā arī dziesmas «Big In Japan» koverversiju.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top