Karalienes mazmeita Zara Phillips salaulājusies. (video)

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Šogad jau otrais karaliskais pāris devies laulības ostā.  Karalienes mazmeita Zāra Fillips(Zara Phillips) tika salaulāta  ar regbija zvaigzne Maiku Tindalu(Mike Tindall) … privātā ģimenes ceremonijā „Cannongate Kirk” Edinburgā.

Zāra bija ģērbusies elegantā zīda  kāzu kleitā, ko veidoja „Stewart Parvin” un ļoti smalkā zīda plīvurī. Ja salīdzinām prinča Viljama un Ketrīnas Midltones kāzu ceremoniju Londonā, ko vēroja simtiem tūkstoši cilvēku, tad šoreiz uzpūstais šiks ir izpalicis.

Varētu pat teikt, ka kāzas neizcēlās ar pompozu atrādīšanos un tērpu spīdumu no briljantu pārpilnības.

Interesants momentiņš, ka līgava uz savu kāzu ceremoniju mazliet nokavēja, kas lika līgavainim Maikam panervozēt. Abi jaunlaulātie ir sportiskas dabas cilvēki un liekai ārešķībai lielu nozīmi  nepiedod.

Zārai Filipai (30.gadi) izdevies piemeklēt līgavaini Maiku Tindalu (32.gadi) piemērotu arī kopīgo interešu jomā, jo abi ir profesionāli sportisti. Zāra ir pasaules čempiones tituls zirgu daudzcīņā, bet Maiks ir ļoti talantīgs regbija spēlētājs un ir savas komandas kapteinis.

Saprotams, ka uz kāzu ceremoniju bija ieradušies daudzi tūkstoši skatītāju un bija jau iemesls, jo ieraudzīt visu karalisko ģimeni vienkopus katru dienu jau neizdosies.

Laimīgākie mirkļi no Zaras un Maika laulības 30.jūlijā 2011.gadā…

Zara Phillips and Mike Tindall

Zara Phillips and Mike Tindall.

Zara Phillips

Zara Phillips and Mike Tindall.1

viljams un Midlentone
Viljams un Ketrīna Midltone vēroja un noteikti atcerējās savas nesenās kāzas šogad

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *