Sliktākie un labākie auto vadītāji.

 

 

Auto vadītāji ir iedalāmi vairākās riska pakāpēs.

Teikšu vienkāršāk.

Ir dulli auto vadītāji, mēreni un disciplinētie.

Pierādīts fakts , ka lielākie satiksmes noteikumu pārkāpēji ir transporta vadītāji līdz 20. gadiem. Var piebilst, ka grēko gan puiši, gan meitenes savā jaunības maksimālisma un nesodāmības pārliecībā.

Pamatojoties uz Kanādas universitātes Kalgari un Eiropas speciālistu pētījumiem par labākiem auto vadītājiem var uzskatīt sievieti pāri 33.gadiem.

Ka jau pieminēju paši bīstamākie ir abu dzimumu vadītāji līdz 20.gadu vecuma, jo šajā grupā ir vislielākais avāriju un arī šajās avārijās letālu iznākumu skaits.

Vīriešiem labākais un tātad pats drošākais vecums ir no 33 līdz 54 gadiem.

Pensionāriem, abu vecuma, tiek ieteikts atturētie no auto vadīšanas no 70 gadu vecuma. Gluži gan tam nepiekrītu, bet kas zina, kas ir briesmīgāk vai lēni braucošs pensionārs, vai jauneklis pie stūres.

Pats drošākais braukšanas maksimālais ātrums tiek uzskatīts 60 km stundā, katrs nākošais kilometru desmits palielina avārijas risku desmitkārtīgi.

Braucot ar 150km/st un vairāk, tiek uzskatīts, ka braucējs riskē nepārtraukti un ir ļoti bīstams apkārtējiem braucējiem. Pēc statistikas šāda tipa braucēji beidz savu dzīvi trīs iespējamās vietās , slimnīcā, morgā vai cietumā.

Vidēji šādu stilu izdodas baudīt 3-5 gadus ar noteikumu, ja nebūs atņemtas tiesības un tad invaliditāte vai nāve.

auto vadītāji

Ja runājam par auto klasēm , tad visvairāk iet bojā vadītāji un pasažieri kompaktajos auto.  Ja salīdzina ar džipiem tad kompaktniekos iet bojā 50 reizes vairāk nekā džipos.

Ir vēl viena bīstama transporta klase- riteņbraucēji. Parasti viņi ir bez pilnīgas sajēgas, kā pareizi jāpiedalās ceļu satiksmē.

Netici!

Apskaties video un auto vadītāji būs tīrie eņģeļi ceļu satiksmē, kas starp citu ievēro luksofora signālus:

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu