Kā savaldzināt un pieturēt labu un visnotaļ veiksmīgu vīrieti

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Kā savaldzināt, jautājums ir tieši tik aktuāls, cik reižu Jūs to sev uzdodat.

Tā nu sanācis, ka saņemu daudz e-mailus ar diezgan viendabīgiem un  līdzīgiem jautājumiem.

Jautājumu būtība, triviāli viendabīga:

Viņš uz mani neskatās, kā iepatikties puisim,  vai pieklājīgi man zvanīt viņam pēc pirmā randiņa…utt.

Apkopojot un sistematizējot Jūsu vēstuļu “dvēseļu kliedzienus”, kā arī pamācoties no  Govarda Dž. Morisa grāmatas „Women are Crazy, Men are Stupid” tapa šis raksts.

Cerams, ka raksts dos jaunas atziņas un galvenais ierosmi darboties.

Ei!  Jūs tur vientuļās un nedrošās! Uzrunāju arī tās, kurām ir grūti būt uzmanības centrā un pievērst sev vīriešu interesi!

Vai nav apnicis ballītē vai kādā citā visnotaļ patīkamā pasākumā būt nomaļus bez īstā puiša? Ja ir tā, tad lasi tālāk un saliec spilgtākās atziņas no raksta sava rīcību arsenālā!

Ir taču tā, ka dzīvē bieži sanāk pie sevis virpināt izmisuma domu…  Ak vai!  Viņš man nepievērš nekādu uzmanību ! Domāju, ka taisni ar šādu situāciju iztirzāšanu un pareizi  pielietotām mazām sievišķīgajām viltībiņām arī jāsāk.

Uzmanību, kā savaldzināt!

Tikko Tu būsi izgājusi cauri manam mazajam pamācības kursam, kā savaldzināt, un sāksi to izmantot dzīvē, ar Tevi var notikt pārvērtības attiecībās ar puišiem.

Ar sesto kaķes pratu sapratīsi, ka esi kļuvusi par iekārojamu magnētu un ar vieglu nevērību  vari piesaistīt izvēlēto puisi vai vīrieti, kas jau ir sasniedzis šo to savā dzīvē.

Mana draudzene, piemēram, savu puisi dabūja pie bankomāta, kas tur pat arī izteica ierosinājumu uz pirmo randiņu. (sekmīgi)

Sāksim īso valdzinātājas kursu, kā savaldzināt?

Pirmkārt… izklaidējies vietās, kur nebūs meiteņu pārsvars.

Ideāls variants trīs sāncenses…atvaino, bet diemžēl tas tā ir – SĀNCENSES. Ievēro… jo mazāk sieviešu ap Tevi grozīsies,  jo labāk. Ja būsi lielā draudzeņu vai pat svešu sieviešu pūlī… nekas nesanāks, jo puiši kautrējas pieiet tik daudzām sievietēm vienkopus.

Pat ja puisis būs noskatījis tieši Tevi… pie tevis viņš var arī nepienākt ja būsi vairāk, kā triju meiteņu kompānijā.

Atceries trīs …nevis divas – Tu un tava draudzene. Ja pie Tevis pienāks puisis tava draudzene traucēs, ja būsiet trijatā…tavas draudzenes var turpināt risināt savas sarunas un Tu ar puisi savas.

Otrkārt… turi rokā kokteiļa glāzi vai kādu citu vieglu dzērienu.

Puišiem  netīk, ka viņus izmanto. Tas nozīmē, ka viņiem ne visai patiks Jums nopirkt dzērienu. Neiet runa par skopumu, bet par vīriešu zemapziņu.

Labāk, ka Tavā glāzē būtu puse no dzēriena …vīrietim zudīs kautrīgums par dzēriena piedāvājuma procesu vēl nepazīstamai meitenei, jo tagad viņš ar vieglumu var Tev piedāvāt iedzert vēl.  (pārbaudīts, nostrādā uz 100%)

Treškārt…smaidi un pašaudi ar acīm uz puišu pusi.

It kā jau saprotams pats par sevi, bet pasvītroju…smaidam jābūt sirsnīgam un reizē ar koķetērijas devu. Atceries, ka Tev nav jāizskatās, kā pieejamai mauķelei. Atvaino, bet mums ir jādabū puisis ilgtermiņā…domāju, ka saproti par ko es saku. 😉

Ceturtkārt…iemācies veidot acu kontaktu.

Ja vajadzīgā puiša acu skats ir apstājies uz tavu personu… negaidi, bet sūti atbildes  signālu. Mazliet noliec zodu un vienlaicīgi nenovērsies no acu kontakta.

Tad nolaid acis un atkal veido acu kontaktu …atkārto. Tas jādara ātri. Atceries, ka puisis vai vīrietis pēc savas būtības veido vienādu uzvedības modeli un viņiem patīk Tava pievērstā uzmanība. (acu kontaktu spēle). Tā viņi jūtas vīrišķīgāki un galvenais viņos rodas drosme spert mums vajadzīgo soli … sākt iepazīšanos.

Pieckārt… ja puisis ir pienācis nesāc sarunu ar ko viņš nodarbojas, kur strādā vai mācās.

Daudzi vīrieši ir piesardzīgi un var padomāt, ka Tevi interesē viņa iespējamā labklājība vai maka biezums, bet ne viņš, kā vīrietis. Tici man, viņiem tas ir svarīgi.

Galvenais… ir pirmā saruna.

Iemācies runāt pozitīvi un gudri. Nepaļaujies uz to, ka sarunu var vadīt pienākošais puisis. Izstrādā un noslīpē pirmās sarunas tēmu jau mājās.

Kā savaldzināt

Atceries, ka lielākā kļūda ir runāt par negatīvām lietām…

Cik šeit karsts. Cik tam vai tai nesmuks apģērbs. Šausmas ar tiem teror aktiem. Tie politiķi zog…utt.

Šādi temati galīgi neder. Kad Tu runāsi ar puisi no Tevis ir jānāk neviltotam optimisma vilnim, burtiski Tev jāizstaro labvēlības un jaukas koķetērijas neierobežots mulsums.

Jā, mulsums, jo pārlieku liela koķetērija var būt iztulkota no vīriešu puses divējādi…padumja vai mauķele.

Skarbi, bet atļaušos teikt tieši šos vārdus, ko savā starpā lieto vīrieši.  Vislabāk sarunā ietvert neitrālas tēmas. Mans pēdējais atvaļinājums, ceļojums. Manas labākās muzikālās kompozīcijas, grupas. Jautras filmas un mīļākie aktieri.

Atceries, ka nevajag kautrēties par savām zināšanām …vīrieši to novērtēs, gan atklāti to Tev neizrādīs.

Ja tas ir normāls puisis ar domu Tevi satikt turpmāk… viņš paprasīs tavu telefona numuriņu. Ja viņš nepārtraukti uzspiež atjaunot dzērienu daudzumu … var gadīties, ka viņam padomā viena vakara romantika gultā.

JA NU TOMĒR RISKĒ!

ATCERIES UN IEGAUMĒ.

Ja jūti, ka rīkojies pareizi uz visiem 100%, tad Tev jābūt gatavai arī pārgulēt. Ja “kungs” tā vēlēsies, jo varbūt tieši gultā viņam atvērsies acis, cik mēs esam fantastiskas!

Un vīrietis pat nebūs paspējis attapties, kad mēs viņa dzīvoklī esam iestiepušas arī savu puķupodu un pannu, bet viņa vannas istabas skapītī glīti gozējas mūsu tamponu kastīte. Par šo tematu jau ir rakstīts un iet runa par agresīvāku pieeju šim jautājumam …vari palasīt šeit.

Atceries un centies ievērot. Puišu jautājumā nav draudzeņu vidū apspriežams! MĒS ESAM SĀNCENSES!

Ja, Jums meitenes liksies interesanta mana čivināšana, tad gaidu komentārus un nākošajā rakstā apskatīsim citu svarīgu jautājumu…

Labu dienu un labus panākumus!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “Kā savaldzināt un pieturēt labu un visnotaļ veiksmīgu vīrieti

  • .
    .

    Pudele šnabja un viņš ir mans

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *