Kā nosargāt savu privātumu monitora ekrānā.

 

 

Vai nav gadījies, ka darbā , bet gan drīzāk kādā citā sabiedriskā vietā jūti, ka tava monitora ekrāna uzmanīgi skatās vēl kāds….aiz muguras.

Nekā  īpaši traģiska jau tur nav, bet tomēr… tā būtu tieša ielaušanās tavā privātajā pasaulē. Nekas nestāv uz vietas un viens no „ Instructables” servisa lietotājiem veica izpētes darbu, kas noveda pie izgudrojuma.

Šo jaunumu varētu droši nosaukt par… “Privātais monitors”. Tā tas arī ir, jo vērotājs no malas redz pilnīgi baltu monitoru un vairāk neko. Toties monitora īpašnieks ar brillēm, kas aprīkotas ar speciālu filtru var strādāt ar monitoru, kā līdz jauninājuma ieviešanas.

Kā tad notiek privātās pārvērtības ar monitoru ?

Lai dabūtu šādu efektu izgudrotājs ir uzlabojis LCD monitoru, kas tagad nav pakļauts polarizācijas efektam.

Tāpēc arī acis redz tukšu ekrānu, kas ir pilnīgi balts. Tikai pielietojot brilles ar filtru var normāli lietot monitora ekrānu. Tehnoloģijas pamatā ir līdzība ar televizoru pie „Play Station 3D”, kas veido attēlu tā, ka katrs spēlējošais redz savu ekrānu.

Kā nosargāt savu privātumu monitora ekrānā.

Tādam monitoram atrastos ļoti daudz pielietojumu, bet atkal no otras puses…kolēģiem var rasties neveselīga ziņkāre, ko tu tur slēp no viņiem…

Ja Tu esi darbīgs un Tev ir ko slēpt no glūniķiem šeit būs instrukcijas, kā to vari izdarīt ar savu veco monitoru parveidojot to par privāto.

Apskati, kā tas izskatās reālajā darbībā…

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šī vietne izmanto Akismet, lai samazinātu surogātpastu. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.
Atgriezties uz augšu