Kā leikocīti medī baktērijas tavā organismā, noskaties video

 

 

Vai esi padomājis, ko dara mūsu organismā leikocīti?

Ja gadījumā gadīsies saslimt, atceries, ka pastāv alternatīva iespēja palikt veselam bez lielo antibiotiku daudzuma lietošanas.

Ir pierādīts, ka pašiedvesmai ir liels spēks.

Ne viens vien slimnieks ir sevi izcēlis no slimības gultas ar domu un gribu būt veselam.

Kā uzmundrināt savu ķermeni cīņai pret ļaunajiem mikrobiem un baktērijām?

Viena no metodēm ir vizualizēšana. Lai saprastu par ko ir runa jānoskatās video un redzētais ar savu domu spēku jāvizualizē.
Lai lietas būtība būtu skaidrāka mazliet teorijas…

Leikocīti jeb baltās asins šūnas ir imūnsistēmas šūnas, kas aizsargā organismu pret infekcijas slimībām un iznīcina tajā iekļuvušās kaitīgās daļiņas un vielas – mikrobus, baktērijas, kā arī atmirušās organisma šūnas.

Iekaisuma izpausmju cēlonis ir palielināts asiņu pieplūdums vietās, kur sākusies infekcija vai radies fizisks bojājums.leikocīti

Imūnšūnas un plazma no asinsvadiem nonāk audos, un iekaisuma skartajā vietā parādās sāpes, pietūkums, apsārtums, paaugstinās temperatūra.

Tas liek mūsu organismam sarosīties, jo ir dots trauksmes signāls.

Tātad imūnšūnām, kuras atrodas audos, bez kavēšanās jāķeras pie savu pienākumu pildīšanas. Par iekaisuma procesu ir atbildīgi šūnu leikocīti, kurus varētu nosaukt arī par organisma sensoriem.

Visvairāk leikocītu ir bojājumu un infekciju apdraudētās vietās — ādā, gļotādā un plaušās. Sajūtot, ka notiek kaut kas organismam bīstams, tie sāk izstrādāt specifiskas ķīmiskās vielas. Tādā veidā leikocīti informē par nepieciešamību sākt glābšanas akciju.

Iekaisums iznīcina slimības izraisītājus un palīdz sadziedēt brūces un ievainojumus, tādēļ tā ir labvēlīga un vajadzīga automātiskā reakcija, kura parasti notiek bez cilvēka apzinātas līdzdalības.

Pats interesantākais… pavēro, kā leikocīts medī baktēriju un ja esi saslimis šo ainu savās domās vizualizē.

Tas var dot signālu leikocītiem rīkoties aktīvāk. Kā citādi lai izskaidro brīnumainās atveseļošanās, kad  ārsti ir bezspēcīgi un klusējot slimnieku ir pasludinājuši par neizārstējamu.

Nu redzi, tagad vari vizualizēt un sūtīt saviem leikocītiem uzmundrinājumu cīņā par veselību!

Labu Dienu, NESLIMO!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top