Kā Latvijas vīri striptīzu dejoja. (Kailie brieži)

 

 

Viesizrāde „Kailie brieži”
Patiess  stāsts par to, kā Latvijas vīri striptīzu dejoja

Liepājas Latviešu biedrības namā 6. decembrī plkst. 19:00 viesosies iestudējums ”Kailie brieži”, kas ir kļuvis par vienu no aizvadītā gada popularākajām un pieprasītākajām izrādēm Latvijā.

Izrādes režisors Oļegs Šapošņikovs un horeogrāfs Agris Daņiļevičs jums piedāvā lielisku komēdiju, kuras darbība pielāgota Latvijas  apstākļiem.

Lauris Reiniks, Agris Daņiļevičs, Roberto Meloni, Jānis Jarāns, Jānis Vimba, Artūrs Krūzkops un Aleksandra Kurusova  iejutīsies kādas mazpilsētiņas bezdarbnieku ādā un meklēs savu izeju no valsts krīzes… izveidojot striptīza grupu, kuras komiskie priekšnesumi turpmāk nesīs prieku ne vienam vien skatītājam!

Arī Jūs varat paspēt ieņemt savu vietu Liepājas Latviešu biedrības nama zālē, kurā šoreiz norisināsies šī kaislību un pārsteigumu pilnā un, ņemot vērā „striptīza grupas” dalībnieku vārdus, ekskluzīvā izrāde!

Kā Latvijas vīri striptīzu dejoja. (Kailie brieži)

Izrādi piedāvā starptautiska teātra kompānija “DOMINO TEĀTRIS”.
Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes un LLBN kasēs.

Informāciju sagatavoja:
Starptautiskās kompānijas “Domino teātris”
biroja un projektu vadītāja
Ineta Radčenko

Kā Latvijas vīri striptīzu dejoja. (Kailie brieži)

Kā Latvijas vīri striptīzu dejoja. (Kailie brieži)

 

maija

Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Pat ļoti, jo galvenokārt rakstu par notikumiem Liepājā. Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri un par sevi pārliecināti cilvēki. Paldies, ka izrādāt interesi!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *