Kā balsot 12. Saeimas vēlēšanās, piecas reizes nomēri

Kā balsot?

Drīz būs aktuāls jautājums, kā balsot 12. Saeimas vēlēšanās. Maza prognoze, tā sacīt jāsaka ievadam.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Par partiju «Saskaņa» gatavi balsot 17,4%, par «Vienotību» – 13%
Par ZZS – 10,5% vēlētāju,
Par Ingunas Sudrabas vadīto partiju «No sirds Latvijai» gatavi balsot 9,9%
Par NA – 8,3% vēlētāju.

Pārējās partijas atbilstoši «Latvijas faktu» datiem pagaidām nepārsniedz 5% barjeru.

Apmēram tā, tomēr, kā varēja gadīties, ka 25 gadus pēc neatkarības atjaunošanas daļa Latvijas sabiedrības atkal sākusi runāt par ciešu draudzību ar Krieviju?

Vai ir aizmirsies, ka tik viegli nemaz nebija tikt vaļā no Lielā Lāča Apkampieniem!

Paradoksāli, bet tās ir sekas netalantīgai valsts politikai, politiķu savtīgumam un valdošo politiķu vienaldzībai pret atsevišķu reģionu, īpaši Latgales, attīstību.

Aizņemta ar savstarpējām partiju nesaskaņām un sponsoru interesēm, mūsu politiskā elite ir pazaudējusi lielu daļu savu pilsoņu uzticību.

Kā balsot

Mēs jūtamies nodoti, sarūgtināti un pat naidpilni. Daudzi mūsu radi, kaimiņi, kolēģi pamet Latviju, lai šeit vairs neatgrieztos.

TAUTIEŠI!

Šo situāciju steidz izmantot Latvijai nedraudzīgi spēki.

Lielākā daļa „Saskaņas” biedru kategoriski nepiekrīt Latvijas okupācijas faktam, vēl vairāk – Jānis Urbanovičs sarakstījis vairākas grāmatas, kurās noliedz Latvijas okupāciju un stāsta, cik laba dzīve bijusi Latvijas PSR.

„Saskaņa“ arī atsakās Krievijas rīcību Ukrainā nosaukt par agresiju un turpina sadarbību ar Putina varas partiju „Vienotā Krievija”.

Daži partijas ierindas biedri pat interesējušies par iespēju karot separātistu pusē. Savukārt „Saskaņas” premjera kandidāts Nils Ušakovs Maskavā „pilnīgi nejauši” redzēts kopā ar savam politiskajam rangam neatbilstoši augstām Krievijas amatpersonām.

Tas nozīmē, ka Kremlis tieši ar šo partiju saista savas lielākās cerības Latvijā. Padomāsim, vai „Saskaņa” patiesi ir eiropeiska sociāldemokrātiska partija, vai tikai veikli slēpj savas prokrieviskās ideoloģijas āža kāju?

Sūdraba, jā tieši tā… sūd-raba.

Priekšvēlēšanu diskusijās Sudraba cenšas noliegt partijas krievisko nostāju, tomēr uzmanīties liek viņas dīvainā draudzība ar vairākām Latvijai nelojālām personām.

Kur nu vēl noslēpumainie lidojumi privātās lidmašīnās uz Maskavu, kontakti ar Krievijas ierēdņiem, tāpat Krievijas slavinoši izteikumi vairākās krievu radiostacijās.

Piesardzīgus dara arī partijas izvairīgā nostāja par iespējamajiem sadarbības partneriem Saeimā. Faktiski Sudraba ir izteikusi gatavību sadarboties ar jebkuru partiju, arī „Saskaņu” un, iespējams, pat Krievu savienību.

Šķiet, Sudrabas Krievijai draudzīgo nostāju lielā mērā sekmējusi viņas pievēršanās pareizticībai, tomēr pēdējā laikā Sudrabas kundze sākusi draudzēties ar ezotērisko mistiķu sektu „DVS Urantija”

Starp citu, līdztekus dziedināšanas un meditācijas seansiem tā nodarbojas ar apmeklētāju, tostarp jauniešu un bērnu smadzeņu skalošanu un prokrievisku aģitāciju.

PADOMĀ!

Gadījumā, ja „Saskaņa”, „Vienoti Latvijai”, „No sirds Latvijai” un Krievu savienība visas iekļūs Saeimā, šīs partijas var izveidot vienotu bloku, bet Latvija – piedzīvot būtisku politiskā kursa maiņu.

Kādu?

Apmēram to pašu, ko 1940.gadā! Ar „mazām” niansītēm, krievu valoda būtu galvenais un obligātais saziņas līdzeklis.

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars teica:

„Mūsdienu karā pirmais cietoksnis ir pašu pilsoņu morālā gatavība savu valsti aizsargāt. Un ne tikai fiziski. Potenciālajam agresoram jābūt pārliecinātam, ka mūsu zemē pilsoņi nekad neatzīs okupācijas varu, ka šeit būs ļoti maz sabiedroto, bet visdažādākajos veidos izpaudīsies sīksta un pārliecības pilna pretestība”.

Tas ir visspēcīgākais ierocis un drošākais bruņojums.” Vai mēs šodien varam būt pārliecināti, ka mūsu valdošie ir gatavi aizstāvēt valsti visiem iespējamiem līdzekļiem?

Tas lielā mērā atkarīgs arī no mūsu izvēles šajās vēlēšanās. Latvija vienmēr bijusi, ir, un, cerams, paliks Rietumu civilizācijas zeme. Ar barbariskajiem Austrumiem mums maz kopīga”.

KĀ BALSOT, PAR KO BALSOSI!

Tikai iegaumē, ka Latvijas problēma nav ne “krievi”, ne “nabadzība”, lai kā Kremļa polittehnologi censtos iztēlot Latviju par etniski sašķeltu “neizdevušos valsti”. Un “Saskaņas centra” putinisti nav visi Latvijas krievi.

Latvijas drošības lielākā problēma būtu Ušakova, Lemberga, Šlesera, Sudrabas un līdzīgu Putina draugu nonākšana valdībā pēc Saeimas vēlēšanām šoruden.

Esi atbildīgs par savu un Latvijas nākotni!

 

4 komentāri par “Kā balsot 12. Saeimas vēlēšanās, piecas reizes nomēri

 • .
  Saite

  «Saskaņas centra» elektorāts ir ļoti vienots – pretēji tam, kā tas ir ar latviskajām partijām.

 • .
  Saite

  Sudraba ir nodevēja un putina politikas atbalstītāja.
  Ingūna Sudraba apmeklē pret latviskas sanāksmes un ir saskaņas atbalstītāja, kas kā zināms grib Latviju izveidot par Krievijas guberņu

 • .
  Saite

  Latvieši ir naivi plukatas, jo neapzinās, ka Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt gataviem, ka arī šobrīd ir paredzēts scenārijs, kad kopā saiet ZZS ar SC, pie nosacījuma, ka viņiem pietiek balsu. Kā trešais partneris tiks uzaicināta Sudrabas partija

  Un tad kapec latiši, pridut nashi!

 • .
  Saite

  Domājiet, analizējiet, vērtējiet!

  Pieredze rāda, ka pēcvēlēšanu vilšanās ir rūgta.

  Nekāpsim atkal uz kārtējā grābekļa.

  Tautieši, atcerieties, ka esat LATVIEŠI !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!