Jolanta Gulbe un Riga Groove Electro koncertēs Liepājā.

gulbe_l_11
Jolanta Gulbe un Riga Groove Electro

Uz patīkamas mūzikas skanējumu un aizraujošiem džeza ritmiem aicina Jolanta Gulbe un grupa Riga Groove Electro Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē, 16. aprīlī, plkst. 19:00.

Jolanta Gulbe ir viena no profesionālākajām un eksotiskākajām latviešu dziedātājām ar spēcīgu, tembrāli bagātu balsi. Viņa ir viena no retajām bossa nova stila mūzikas izpildītājām Baltijā. Tieši bossa nova ir viens no Jolantas iemīļotākajiem mūzikas stiliem, kurš ļāvis muzicēt kopā gan ar puertorikāņu izcelsmes ģitāristu Neff Irizarry, somu trompetistu Jukka Eskola, gan brazīliešu ģitāristu Braz Luiz Lima un citiem māksliniekiem. Sadarbībā ar slaveno saksofonistu Denisu Paškeviču un džeza apvienību Riga Groove Electro, koncertprojekta Balticness ietvaros koncertējusi prestižos džeza klubos ārvalstīs. Koncertprojekta ievaros māksliniece viesosies ar virtuozo koncertprogrammu Liepājā, sev līdzi atvedot bagāto pieredzi un samtainos mūzikas ritmus.

Viena no Latvijas visdaudzpusīgākajām džeza apvienībām RIGA GROOVE ELECTRO ceļo, sniedzot koncertus dažādās Pasaules vietās, tagad arī pie mums – Liepājā.
Grupas Riga Groove Electro dalībnieki ir vienoti idejā, par Latvijas džeza mūzikas žanra
un modernās improvizācijas mūzikas žanra attīstību, ko spilgti atspoguļo savās koncertprogrammās. Pēdējo gadu laikā Riga Groove Electro sastāvs ir koncertējis vairākos ārvalstu džeza un mūsdienu mūzikas festivālos: Saulkrastu Jazz, Klaipedas Jazz, Kinotour, Rigas Ritmi, Pori Jazz, u.c.

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu paradīzes un LLBN kasē no 31. marta, tālr. 63423829
LLBN projektu vadītāja
Madara Pūķe
63421760

riga-groove-electrico

j-gulbe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top