Joki no “YouTube”, interesantu momentu karuselis ar atraktīvu piesitienu

Joki no “YouTube” ir aplausu vērti.

Tie pat nav jocīgi, tie ir reāli gadījumi no dzīves dažādām situācijām. Liepājnieki prot novērtēt pirmssvētku gaidas un tam pa vidu labus jokus. Jo viens centīgs “YouTube” video veidotājs izdod savus un citu meistaru darbus kopīgā krājumā.

Atskaiti par padarīto var redzēt katrā joku video.

Viņš veido video failus, ar koncentrētu notikumu, kas harmoniski pāriet cita sižeta dinamiskā darbībā. Izveidotajos video, pēc autoru domām ir ievietoti paši jocīgākie un komiskākie negadījumi.

Cik noprotam, materiāls ir savākts no atsevišķiem “YouTube” atrastiem video failiem un salikts kopā vienā lielā jocīgu interesantu momentu karuselī.

Joki ir īsti un nesamāksloti!

Autori sola arī turpmāk vākt šāda tipa materiālus viņu joku un humora video pārraidēm. Apskatām interesantākos video momentus.

Video no OPALAIMISK

Video no piter un laimisk

Smieklīgi gadījumi ar frizūrām.

Šis ir pirmssvētku laiks, kad vecāki izklaidējas ar trakām frizūrām!  Gadās, ka arī ar savu bērnu frizūrām, kas nāk tautās ar “trakām” nesaprotamām idejām.

Frizūras var būt nedaudz sarežģītas, ja nezināt, kā tās izveidot, tad skaties foto. Reizēm var būt vilinoši ļaut savam pusaudzim vai meitenei doties uz skolu ar tādu frizūru.

Tomēr jūs būsiet pārsteigts, uzzinot, ka “lielajiem zēniem” un “jautrajām meitenēm”  ir  frizūras, kuras varat izmēģināt. Nu ja! JA pietiek drosmes!

joki
joki
joki
frizūra
frizūra
frizūra

Kas to lai zina!
Varbūt šādas frizūras Tev patīk? Tad piesakies humora pilnajos video projektos.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top