Joga un meditācija caur mūziku.

 

 

Indijas klasiskās mūzikas un dejas  ansamblis „Nirmal Naad” (Krievija) aicina caur mūziku iepazīties ar jogu un meditāciju koncertā…

26. oktobrī plkst. 18:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē.

Koncerta ietvaros tiks izpildīti dažādu stilu (badžana, rāgi, kavali) indiešu klasiskās mūzikas skaņdarbi nacionālo indiešu instrumentu atskaņojumā un klasiskās indiešu dejas (kučipuddi un kathak stili) , kā arī apmeklētāji varēs iepazīties ar Indijas nacionālās kultūras elementiem: tautas tērpiem, hennas zīmējumi uz rokām „Mehendi” un Joga.
Unesco programmas „Veicinot starp reliģiju, starp kultūru dialogu, savstarpējo sapratni un sadarbību labākai pasaulei” ietvaros (ANO rezolūcija Nr.62/90) ir iespējams baudīt Indijas mākslu plašai auditorijai.

Ar „Indijas kultūras un mūzikas attīstības fonda” atbalstu ansamblis „Nirmal Naad”  no Toljati pilsētas (Krievija) rīko klasiskās Indijas mūzikas un dejas koncertus dažādu valstu pilsētās.

 

Koncerti jau ir sniegti Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Kirgīzijā, Mongolijā, Vācijā, Dānijā, Somijā, Baltijas valstīs un citur.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
koncerta organizatore
Aušrinė Urbonavičienė

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *