Jaunzēlandē kārtējā stiprā zemestrīce (video)

Vakar 22. Februārī …Jaunzēlandē notikusi traģiskākā zemestrīce. Desmitiem cilvēki gājuši bojā zemestrīcē, kas norisinājās Kraistčērčas pilsētā un apkaimē…. valsts dienviddaļā.

Zemestrīce notika pulksten 12.51 (1.51 pēc Latvijas laika), kad pilsētas ielas un iestādes bija pilnas ar cilvēkiem. Bojā gājušo skaits ir pieaudzis līdz 75 cilvēkiem, bet 300 joprojām pazuduši bez vēsts..

Visur redzamas drupas un gruvešu kaudzes. Vietējais telekanāls “TV3” ziņoja, ka mirušu cilvēku ķermeņi izcelti no viesnīcu un grāmatnīcas drupām un autofurgonā līdz nāvei saspiests kāds tūrists.

Valstī patlaban izsludināts ārkārtas stāvoklis, lai katastrofas zonā strādājošajiem dienestiem piešķirtu plašākas pilnvaras.
Zemestrīces epicentrs atradās četru kilometru dziļumā apmēram piecus kilometrus no pilsētas.

Jaunzēlandē kārtējā stiprā zemestrīce (video)

Sakarā ar lielajiem postījumiem tiek slēgta Kraistčērčas lidosta. Ir apgrūtināta autosatiksme un dzelzceļa satiksme.. Tūkstošiem cilvēku palikuši bez elektrības, un ir traucēti telefonsakari.

Traģiski video no Jaunzēlandes:


Jaunzēlandē kārtējā stiprā zemestrīce (video)

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *