Jaunums portatīvo datoru saimē.

Holandes dizaina meistars Niels van Hoof ir iepriecinājis portatīvo datoru lietotājus ar jaunu izgudrojumu… saliekamu portatīvo datoru ar nosaukumu „Feno”.

Monitors šim datoram ir lokans un dators kopsummā ir saliekams mazāks trīs reizes…risinājums tiešām ir interesants.

Pat vairāk… ir vairāki izmantošanas veidi, ja ekrānu attaisa tikai līdz pusei ir iespējams strādāt, kā ar ļoti kompaktu pārnesājumo datoru, ja attaisām ekrānu līdz galam iegūstam parasto funkcionalitāti un ekrāna izmēru, kas ir ierasts lietotājiem.

Ja salokam datoru atpakaļ līdz kompaktam  izmēram  varam to ievietot mazā somiņā…piemēram sieviešu rokas somiņā. Jāpiezīmē, ka locijuma vieta netraucē ekrāna pilnvērtīgai funkcionalitātei  atvērtā veidā.

Pēc izjūtām un dizaina “Feno” atgādina „Sony Vaio”. Mazais salokamais „Feno” strādā uz Windows operētājsistēmām un neskatoties uz saviem mazajiem izmēriem viņam ir optiskais diskdzinis.

Vēl viens patīkams sīkums…komplektā  līdzi ies pele, kas ir paslēpta speciālā nišā datora korpusā. Izvelc un lieto…

Jaunums ir izraisījis lielu interesi un sāk izveidoties pircēju rinda… neskatoties uz to, ka pārdošanā portatīvais dators vēl nav nonācis.

Niels van Hoof cer, ka tas notiks tuvākaja laikā un viņa portatīvais dators „Feno” varēs konkurēt ar citiem datoriem, kas izmanto lokanos ekrānus.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top