Jaunums MSI, šoreiz tas būs rūteris RadiX BE22000 Turbo

RadiX BE22000 Turbo.

Noskaidrosim kas ir MSI. Uzreiz varu teikt, ka tas nav Ķīnas uzņēmums. Lai gan par to vēl Ķīna strīdas un cer tur iemājot ar savu jocīgo komunisma politiku.

Tātad, MSI ir.

Micro-Star International Co., Ltd (MSI) ir Taivānas daudznacionāla informācijas tehnoloģiju korporācija, kuras galvenā mītne atrodas Ņū Taipejā, Taivānā.

Tas projektē, izstrādā un nodrošina datoru aparatūru, saistītos produktus un pakalpojumus, tostarp klēpjdatorus, galddatorus, mātesplates, grafiskās kartes, daudzfunkcionālos datorus.

Protams, ka serverus, rūpnieciskos datorus, datoru perifērijas ierīces, automašīnu informācijas un izklaides produktus utt.

Tagad par RadiX BE22000 Turbo.

Tas ir nākamās paaudzes maršrutētājs ar masīvām antenām, kas pagriežas pret ierīci, kas savienota ar tīklu. Vēl viena jaunuma iezīme ir uzlabotā Wi-Fi 7 standarta un MSI spēļu funkciju atbalsts.

RadiX BE22000 Turbo

Skaidri nav zināms par visām novitātes specifikācijām un “izsekošanas” antenu ietekmi uz signāla īpašībām.

Toties ir zināms, ka MSI RadiX BE22000 Turbo ietver divus 10 gigabitu Ethernet portus un četrus 2,5 gigabitu savienotājus, kanāla platums 320 MHz, kas palielina joslas platumu četras reizes, salīdzinot ar parastajiem Wi-Fi 6 maršrutētājiem.

No BE22000 spēļu iespējām MSI nosauca AI QoS funkciju. Tas ļauj jums noteikt interneta ātruma prioritāti dažāda veida saturam.

Ar tās palīdzību jūs varat samazināt aizkavi spēles laikā, ja tīklam ir pievienoti vairāki lietotāji. Piemēram, varat pazemināt straumēšanas video apstrādes prioritāti un atbrīvot resursus vairāku spēlētāju spēlēšanai.

MSI apšauba, ka RadiX BE22000 Turbo nonāks pārdošanā pirms 2024. gada ilgā Wi-Fi 7 sertifikācijas procesa dēļ. Tāpēc arī cena pagaidām netiek atklāta.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top