Jaunumi Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

slims
No 1.marta par ārstēšanos maksāsim dārgāk, gan ejot pie ģimenes ārsta, gan uz izmeklējumiem, gan guļot slimnīcā – šī palīdzība būs īpaši dārga. Tāpēc, kā uzsver veselības aprūpes organizatori, cilvēkiem ir jāizmanto visas iespējas, ko piedāvā ambulatorā ārstēšanās. Šoreiz ies runa par iespējām Liepājas Reģionālajā slimnīcā . Lai pēc iespējas ātrāk precizētu diagnozi un pacienti varētu sākt ārstēšanos, Ambulatorajā nodaļā var veikt visus diagnostiskos izmeklējumus: ultrasonogrāfiju, rentgenu, elektrokardiogrammu, gastroskopiju, ehokardiogrāfiju, veloergometriju un daudzus citus, arī ļoti specifiskus. Un arī analīzes ambulatorie pacienti var nodot turpat uz vietas slimnīcā. Ambulatorās nodaļas vadītāja sacīja, ka drīzumā darbu varētu sākt dienas stacionārs, kurā slimnieks pavadītu vienu dienu, lai veiktu dažāda veida izmeklēšanu, kā arī nelielas operācijas un citas medicīniskas manipulācijas. Bet jau tagad ir izveidots Mājas aprūpes dienests. Tajā strādājošās māsiņas dodas pie slimniekiem uz mājām, lai pārsietu brūces, iešļircinātu medikamentus, liktu sistēmas un sniegtu cita veida medicīnisko palīdzību.
– Liepājas Reģionālās slimnīcas Ambulatorās nodaļas darba laiks:
pirmdienās no pulksten 7.30 līdz 18, pārējās darba dienās –no 7.30 līdz 16.
– Analīzes pieņem slimnīcā katru darba dienu no pulksten 8 līdz 14 un Kārļa Zāles laukumā 2 (Zobārstniecības poliklīnikā) – no 7.30 līdz 11.
– Pieteikties uz izmeklējumiem un ārstu konsultācijām slimnīcas Ambulatorajā nodaļā var pa tālruni 63403231.
– Pacientus Mājas aprūpei var pieteikt pa tālruni 26137720.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *