Jaunu nodokļu ieviešana.

sorrye
Latvijai jādomā, kā palielināt budžeta ieņēmumus un tiek apsvērta iespēja par jaunu nodokļu ieviešanu.Ieceres jau nepatīkamas …par uzņēmuma kapitāla palielināšanas un peļņas dividendēm, kā arī par dzīvojamo platību.

Paredzēts, ka ar nodokli turpmāk varētu aplikt uzņēmumu kapitāla pieaugumu un izmaksātās dividendes, kas līdz šim darīts netika.
Šis lēmums neskars uzņēmuma ienākumus, bet gan uzņēmuma īpašnieku, akcionāru ienākumus. Plānā ir ieviest nekustamā īpašuma platības nodokli.

Uz cilvēku būtu nekustamā īpašuma platības neapliekamais minimums( noteikta norma, cik drīkst būt kvadrātmetru platības uz ‘galviņu’), lai tādējādi no šīs nodevas atbrīvotu tos, kas dzīvo mazās dzīvojamajās platībās un nodokli maksāt nevar atļauties.

Publiskajā telpā izskanējušās idejas, kas nāk no Briseles atbraukušā Godmaņa puses ir ‘jauka’ dāvana Latvijas Tautai no aizgājušā premjera.

Nav dūmu bez uguns. Varu pieņemt, ka tā arī būs, bet kāpēc nevar ieviest progresīvo nodokļa sistēmu valstī un nebūtu vairs jādomā, ko aplikt ar nodokli.
Tie, kam ir daudz, nodokļos maksātu daudz vairāk, tie, kam ir maz, maksātu mazāk. Interesanti kādus vēl nodokļus izdomās.

Varbūt izveidot konkursu par labāko un ‘atraktīvāko nodokli’.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Jaunu nodokļu ieviešana.”

  1. Fanis saka:

    Piedāvāju ar papildus nodokli aplikt visus kuri “apliek” valsti 🙂

  2. laimisk saka:

    Labs ierosinājums, kad sakrāšu visus ‘sūtīšu’ Dombrovskim 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top