Jauns krāpšanas veids bankomātos

Izdomai un nekaunībai nav robežu. Par to, ka bankomātus aprīko ar skimeriem un video novērošanas kamerām, lai nolasītu jūsu pin kodu, jau ir rakstīts un zināms.

Toties tagad ir saradušies atjautīgi ….pat teiktu nekaunīgi noziedznieki, kas izmanto pavisam jaunu metodi…
Savā vienkāršībā jaunā metode ir absolūts jauninājums vieglas peļņas tīkotājiem.

Shēma ir gluži vienkārša…bankomāta naudas izdošanas spraugā tiek ievietota speciālā formā salocīta salfete…vai kāds cits līdzīgs priekšmets.

Naudas izdošana tiek bloķēta un automāts ietur pauzi… sagatavoto naudu ar spēku laukā nebīdot (nauda spraugā neparādās).

Ko dara cilvēks, kas vēlējās likumīgi ar savu norēķinu karti izņemt naudu… iet pie cita automāta, jo domā , ka bankomāts ir sabojāts.

Tagad kārta zaglim, kas veikli izņem no naudas izdošanas spraugas salfeti….automāts nostrādā un izbīda naudu, ko nedabūja likumīgais naudas saņēmējs

Cik vienkārši…

Ieteikums…Apskatiet pirms naudas izņemšanas no bankomāta vai sprauga nav aizpildīta ar svešiem priekšmetiem…mūsu gadījumā speciāli salocītu salfeti.

Nobeigumā mazs jociņš, kur galvenajā lomā ir bankomats ….

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Jauns krāpšanas veids bankomātos”

  1. sussi saka:

    nu nez, man tā bija gadījies pirms kādiem pieciem gadiem, ņēmu naudu no hanzenes un bankomātam neveras vaļā naudas izdošanas sprauga, nodomāju ka laikam kāds mudaks iebāzis tur iekšā kožleni, mēģināju palauzt ar spēku, bet nesanāca pacelt spraugas vāciņu. Kamēr ņēmos, iestājās timeouts un bankomāts beidza aurot, lai paņemu piķi. Aizgāju uz citu bankomātu, paņēmu kvīti par pēdējiem darījumiem – tur bij redzams ka ir noņemts mans cēneris un pēc dažām min. ieskaitīts atpakaļ kontā ar iemeslu tip izdošanas kļūda vai nepaņemts, neatceros. Tā kā man tomēr liekas, ka zaglis piķi gan nevar savākt, jo to bankomāts pats paņem back 🙂
    Izņemot, protams, ja uzreiz skrien prom no bankomāta, nesagaidot kad beigs rādīt paziņojumu par naudas izņemšanu.

  2. laimisk saka:

    Nezinu… pats, neesmu mēģinājis un protams netaisos, bet materiāls ņemts par nedienām ar automātiem Londonā…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top