Jauno nodokļu slogs ir pārmērīgs.

latvijai jaunu nodokliSaeima konceptuāli atbalstīja ar valsts budžetu saistītus grozījumus un arī jaunu nodokļu ieviešanu. Īsumā domnieku lemto var pateikt vienā rindā…. Tie, kam jau tā naudas nav, tiek grūsti nabadzībā vēl vairāk…

Ar normatīva grozījumiem no 35 līdz 25 latiem mēnesī tiek samazināts iedzīvotāju ienākuma nodokļa neapliekamais minimums.
Likumprojekts paredz nodokļa bāzes paplašināšanu un 10% nodokļa likmes piemērošanu ienākumiem no kapitāla un bankrotsienākumiem no kapitāla pieauguma, nosakot vairākus jaunus nodokļa objektus – akcijas, kapitāla daļas, pajas, ieguldījumi personālsabiedrībā un citus Finanšu instrumentu tirgus likumā minētos finanšu instrumentus.

Tāpat ar nodokli tiks apliktas ieguldījumu fondu apliecības un citi pārvedami vērtspapīri, kas apliecina līdzdalību ieguldījumu fondos vai tiem pielīdzināmos kopējo ieguldījumu uzņēmumos. Ar nodokli tiks aplikti naudas instrumenti – parādzīmes, noguldījumu sertifikāti, komercsabiedrību emitēti īstermiņa parāda instrumenti un citi instrumenti, kas tiek tirgoti naudas tirgos.

Ar nodokli tiks apliktas dividendes, ienākumi no procentu maksājumiem un tiem pielīdzināmiem maksājumiem, arī ar procentu maksājumiem saistītie ienākumi, ienākumi no tiesībām uz dabas resursu ieguvi un lietošanu, ienākumi no ieguldījumu fondiem, kā arī ienākumi no atvasinātajiem finanšu instrumentiem.
Piemērojot šo 10% likmi arī ienākumiem no augoša meža un tajā iegūto kokmateriālu atsavināšanas.

Netiek aizmirsti arī pašnodarbinātie, jo viņiem deputāti novēl nodokli no 15% uz 23% . Savukārt no 180 līdz 0 latiem gadā tiek samazināts ar neapliekamo nodokli darba devēja dāvanu apmērs.

Kā izsakās vairākums Latvijas iedzīvotāju komentāros : „ tik tiešām GENOCĪDS PRET LATVIEŠU TAUTU!

Pietiek, vairak nav

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top