Jauni nodokļi internetā.

Francijas iestādes plāno ieviest jaunu nodokli pasaules lielākajām interneta meklēšanas sistēmām, ziņo Daily Telegraph.
Ieņēmumus no jaunā nodokļa ir paredzēts piešķirt radošo profesiju pārstāvjiem, kuru autortiesības digitālajā laikmetā ir pārkāptas visbiežāk. Problēma ar interneta pirātismu nav izņēmums un sekojot Spānijas paraugam Francija cer radikali risināt arī šo jautājumu.

Ieviest nodokli par ienākumiem no reklāmas Francijā ir plānots no šādiem gigantiem, kā Google, Yahoo un Microsoft. Tiek plānots, ka meklēšanas ‘dzinējiem’ būs jāmaksā nodoklis katru reizi, kad kāds uzklikšķina uz sponsorētās saites vai banneri mājas lapā.
Nodokļa izstrādātāji uzskata, ka nodeva palīdzēs izbeigt iedzīvoties interneta meklēšanas sistēmām. Tikai Francijā, gada ienākumi no Google reklāmas pārsniedz 800 miljonus eiro.

Un vēl saka , ka Latvijā iet jautri ar nodokļiem. Jāsaka, ka V. Dombrovskim vēl ir plašas iespējas aplaimot Latvju bāleliņus ar jauniem nodokļiem.
Cerams, ka neviens neieteiks Valdukam šo iespēju realizēt Latvijā. Tā mēs lēnām nonāksim pie fakta, ka būs jāmaksā par katru neta lapas apmeklējumu.
Nebūsi pārskaitījis skanošo nevienā jēdzīgā saitā netiksi…

Tas attieksies arī uz interneta ierindas lietotājiem, jo mājas lapu īpašnieki, kuriem būs jādalās ar  (piemēram) googli – tā jau mazajā peļņā – var atteikties no reklāmām un daudzi …ticiet daudzi nekompensējot savus izdevumus , teiks…

Atvainojiet …pieteik…

Praktiski jau zaudēs visi.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Jauni nodokļi internetā.”

  1. EU saka:

    Nu bet lai liek -būs konkurence un visvisadi puņķutapas nelīdīs zīmēties netā ar savām stulbām mājas lapām, ja porno tā var saukt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top