Jaunas 4G iespējas (video)

Jaunums ir 4G jeb LTE (“Long Term Evolution“) tehnoloģija. Tas ir pilnīgi jauna veida mobilā interneta tīkls, kas spēj piedāvāt datu lejuplādi ar ātrumu līdz 100 megabitiem sekundē (Mbps)
Priecē, ka LMT Liepājā līdz augusta beigām piedāvās lietot 4G internetu bez maksas.

Par to ziņo Pēteris Krieviņš ar savu īss-video, ko veiksmīgi nofilmējis reklāmas stenda noformēšanas laikā.

Jauno 4G iespēju demonstrācijai bija veltīta preses konference ‘LMT’ Liepājas Klientu apkalpošanas centrā. Pie mikrofona un videokameras uzaicināja pilsētas galvu Uldi Sesku.
Skaidrs, ka tie būs jauni kvalitatīvi pakalpojumi gan uzņēmējiem, gan industriālajām vajadzībām, turklāt dažādās kombinācijās izmantojot mobilos telefonsakarus, tā Sesks izteicās par jauno LMT pakalpojumu

Viss jau nav tik rožaini, kā varētu likties, jo LMT komercrežīmā 4G varētu sākt piedāvāt tikai pēc 2013.gada. Ātrāk tas, visticamāk, nebūs iespējams frekvenču ierobežojumu dēļ.

Ja sākam interesēties, kādēļ šīs frekvences ir aizņemtas, izrādās, ka tās patlaban “pieder uzņēmējam Pēterim Šmidrem”.
Nu mani tas neizbrīna…Latvija ir brīnumzeme ar saviem stulbajiem ierēdņiem, kas savas korumpētības negausumā ….pārdos visu…ja samaksās, kā lai citādi saprotam to, ka visas frekfrences ‘iegādājies’ cilvēks, kas tās nemaz neizmanto.

Starp citu… arī otrs lielākais mobilo sakaru operators Tele2 iepriekš paudis gatavību izvērst 4G mobilo sakaru tīklu, tiklīdz tas būs iespējams.

Tātad nodrošinot konkurenci… un tas ir labi.

Sakam interesēties par aprātiņiem ar kuriem šo fīču varēsim izmantot…

HTC Evo 4G

iphone 4g

Kamēr krājam naudu …caurajā zeķē… jaunajam, perspektīvajam mobilajam rīkam paskatamies uz ierasto zīmi mobilā telefona ekrānā 3G

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top