Geji, jaunākais netradicionālo orientāciju modes tendencēs

Geji.

Pēdējā laikā, šie vīrieši sāk ieviest sev pieņemamas tendences modē. Protams, ne jau visi! Ir izņēmumi, kas ne ar ko, nepasvītros savu piederību geju sabiedrībai.

Taču ir geji, kas uzsver savu sievišķo būtību. Labi, mani tas īpaši neuztrauc. Vismaz zini, kas ir kas. 

Ko par geju modi lai saku, attiecībā uz parastiem, it kā precētiem vīriešiem. Esmu raksta autore ar niku Sana, tātad, manas domas.

Tie nevaldāmie vīrieši ir sadomājuši mums sievietēm atņemt mūsu neatņemamo sievišķības simbolu. Jā, augstpapēžu kurpes vai tautas valodā sauktas par “špilkām”.

Izlasīju masu saziņas līdzekļos.

Runā, ka citi populāri izdevēji arī „apsūkā” šo riebīgo jaunumu par vīriešiem, kas sāk nēsāt špilkas.

Labi, neko nesaku sliktu par gejiem un citādi jocīgiem vīriešu kārtas tipiņiem. Šoreiz ir trakāk, jo „modei” sāk sekot līdzi ģimenes vīrieši, kas nebūt nav geji.

Mēģinājumi ieviest šo jocīgo modi vīriešiem ir bijuši no dizainera un modelētāja Rui Leonardesa puses, kas mēģināja lauzt stereotipus un ieviesa vīriešu “špilkas” ar 15 cm augstiem papēžiem.

Geji

Atmiņā ir palikuši šādi dīvaiņi, kā dziedātājs Princ, aktieris Roberts Dauni jaunākais, kas tiešām nēsāja šādus augstpapēžu apavus. Varētu to izskaidrot, ka maza auguma vīrieši ir kompleksiju varā.  Toms Krūzs, Nikolja Sarkozi, Džons Travolta un noteikti jau kremļa pāris Medvedevs ar Putinu.

Pagaidām viņi ar šādiem apaviem nav novēroti. Taču vēl viss priekšā!

Tā mīļās dāmas!  Neesat sašutušas, ja kādu dienu vīrs noliek blakus jūsu lakādas “špilkām” – savējās. 😉

Geji

Es izsaku nosodījumu šiem vīriešiem. Atvainojiet par nenormatīvu leksiku, ja kur paspruka. Man no viņiem nekāda labuma. Nu jūs sapratāt!

Sana.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top