Jaunākā Hyundai i30 tests.

 

 

Uzreiz jāsaka, ka tas ir neparasts tests, bet visnotaļ atzīstams.

Korejiešu auto ražotāji izlaižot jauno 2012. Gada „Hyundai i30” nolēma veikt superīgu testu uz automašīnas salona izturību pret nodilumu un dažādiem iespējamiem bojājumiem.

Tas tika darīts tāpēc, ka jaunajam auto būs plašāks salons un viņš ir domāts ģimenes vajadzībām.

Ja ir ģimene tad arī ir bērni, kas ne sevišķi saudzīgi izturēsies pret auto sēdekļiem un daudzajām podziņām auto panelī.

Kā to visu ātri pārbaudīt ?

Ideja radās no futbolista stāstītā, ko futbola fani izdarīja ar viņa Audi, kas maksāja ne vairāk ne mazāk, kā £80,000. Pēc mača tas tika burtiski „saplosīts”.

Tā kā futbola fanu tuvumā nebija tika nolemts „Hyundai i30” aizvest uz rezervātu, kur tiek audzēti mērkaķi.  Auto tika uz veselām 24.stundām atstāts mērkaķu pārziņā, ko arī viņi izmantoja uz visiem 100%.

Izrādās, ka auto nebija pilnīgi norakstāms pēc šo” jauko” radību uzdzīves auto salonā, uz jumta utt.  Bojājumi bija, bet tagad korejiešu auto inženieri zina, kur vairāk pievērst savu uzmanību.

Skatāmies video :

Jaunākā Hyundai i30 tests.

Jaunākā Hyundai i30 tests.

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *