Jaunais Galaxy S24, iespējama papildus slēpta maksa

Jaunais Galaxy S24.

Protams, visi ir piefiksējuši jaunumu, ka oficiāli varam ieraudzīt Dienvidkorejas tehnoloģiju giganta “Samsung” lolojumus, jaunākos “Galaxy S” viedtālruņu sēriju – S24, S24+ un S24 Ultra.

Neko daudz par visiem labumiem nestāstīšu, ar tiem ir pilns internets. Tomēr šo to gribu atzīmēt, kā “sīkumu”, kam iesaku pievērst uzmanību.

Jaunais Galaxy S24 un Galaxy AI.

Kā galveno jauno viedtālruņu odziņu “Samsung” prezentē mākslīgā intelekta klātbūtni savos jaunajos aparātos. Ja pavisam godīgi, tad bez “Galaxy AI” (tā apzīmēsim mākslīgo intelektu) viss pārējais ir radīts ar programmatūras iespējām, kas pa lielam tiks balstītas uz “mākoņa” iespējam.

Tomēr, kas telefonā ir interesants?

“Samsung” savās jaunajās ierīcēs integrējis virkni funkciju, kas ļaus ātri un mūsdienīgi sazināties, meklēt un apkopot informāciju, uzņemt un apstrādāt fotogrāfijas.

Jaunais Galaxy S24, funkcijas.

Jaunais Galaxy S24

Circle to Search ar Google“. Šī funkcija ļauj uzņemtajā attēlā apvilkt interesējošo priekšmetu un sameklēt identisku vai līdzīgu lietu “Google” meklētājā.

AI Live Translate Call” – reāllaika zvana tulkojums abos virzienos. Šī funkcija nodrošina automātisku un reāllaika zvana tulkošanu, kā arī piedāvā sarunu pārvērst teksta formā. Tā pagaidām pieejama 13 lielākajās valodās. Latviešu valodu, kā vienmēr tur neredzēsi.

“Chat Assist” – piedāvā atbildēt uz īsziņām, e-pastiem dažādos stilos, kā arī pielāgo ziņojuma noskaņu atbilstošajai situācijai. Šī funkcija arī pagaidām pieejama 13 valodās.

“Note Assist” – piezīmju rediģēšana, iespēja veidot kopsavilkumus utt.

“Transcript Assist” – balss ierakstu pārveidošana tekstā, kā arī nodrošina transkripta tulkošanu, ģenerē tā kopsavilkumu un saglabā “Samsung Notes” lietotnē.

Uzņemto attēlu pēcapstrāde un uzlabojumi ar mākslīgo intelektu.

Piemēram, tehnoloģija aizpilda nogrieztas zonas attēlā, ļauj veikt pārveidojumus ar objektiem – palielināt, samazināt, novietot vēlamajā leņķī, mainīt fonu un citādāk pārveidot bildi.

Tāpat palīdzīgu roku sniegs “ProVisual Engine” MI rīku komplekts, kas ļaus uzņemt augstākas kvalitātes attēlus, kā arī atvieglos to uzņemšanu un kopīgošanu. Vairāk par to pie Kursora, kas plaši apraksta jauno modeļu iespējas.

Jaunais Galaxy S24, es par to par ko nerunā skaļi.

Tehnoloģiju emuāru autors ar segvārdu “TechOdyssey” oficiālajā Samsung vietnē atklāja interesantu informāciju par Galaxy AI funkciju komplektu Galaxy viedtālruņiem. Acīmredzot uzņēmums plāno tos nodrošināt maksas abonementa veidā pēc “pēc izmēģinājuma perioda” beigām.

“Galaxy AI funkcijas atbalstītajās Samsung Galaxy ierīcēs būs pieejamas bez maksas līdz 2025. gada beigām. Uz trešo pušu nodrošinātajām mākslīgā intelekta funkcijām var attiekties atšķirīgi noteikumi,” teikts uzņēmuma mājaslapā.

Saskaņā ar avota teikto, Galaxy AI funkcijas būs bezmaksas tikai līdz nākamā gada beigām, taču nākotnes abonementa cena un funkcijas netiek izpaustas. Lielākā daļa Galaxy AI funkciju darbojas caur “mākoni”, izmantojot “Google Cloud” risinājumu un “Google Gemini” MI modeļus.

Ja kas, jūsu zināšanai, tad Iepriekš arī Google centās monetizēt savu ierīču iespējas, kas solīja padarīt miega izsekošanas funkciju otrās paaudzes “Nest Hub” par maksu. Tomēr, uzņēmums nekad nav īstenojis savus “draudus”.

Domāju, ka saprata ar ko draud šādas papildus izmaksas. Taču “Samsung” gatavojas kāpt uz šāda “neveiksmes grābekļa”, domāju slēpto papildus maksu, jo bez AI jaunais viedtālrunis ne ar ko daudz neatšķiras no iepriekšējas paaudzes S23 un pat S22.

Jaunās “Samsung” ierīces būs pieejamas par ievērojami lielām cenām:

 • Samsung Galaxy S24 maksā sākot no 909 eiro.
 • Samsung Galaxy S24+ maksā sākot no 1159 eiro.
 • Samsung Galaxy S24 Ultra maksā sākot no 1459 eiro.

Protams ar katra veikala papildus uzcenojumu.

Kopējā aina liecina, ka tiešām visi lielie viedtālruņu ražotāji neko diži jaunu nepiedāvā. Apstājies tehniskais progress, trūkst jaunu inovāciju gan dzelžos, gan dizainā. Ja nu vienīgi AI, kas noteikti būs par papildus maksu. Ja skatās cik pašreiz AI izmaksā, tad pie telefonu operatora izmaksām droši vari pielikt klāt €20, pēc 2025 gada.

“Samsung” vēlas reģistrēt preču zīmes “AI Phone” vai “AI Smartphone” Eiropas Savienībā (ES) un Lielbritānijā. Tas ir drosmīgs gājiens, bet tajā pašā laikā tas ir smieklīgi.

Regulatori nekādā veidā nepiešķirs šādas vispārīgas preču zīmes “Samsung” vai kāds cits šajā nozarē. Jebkurš viedtālrunis ar mākslīgā intelekta funkcijām neatkarīgi no tā, vai tie darbojas lokāli vai izmantojot lietotni, tiek kvalificēti kā “mākslīgā intelekta tālrunis” un “mākslīgā intelekta viedtālrunis”.

Saprotams, ka “Samsung” ar šādu soli iet uz visu iespējamo materiālo ieguvumu realizāciju, kas šoreiz neizdosies, jo paliek smieklīgi.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Jaunais Galaxy S24, iespējama papildus slēpta maksa”

 1. Nenovērtētā saka:

  Mī un Žē, prātiņ atgriezies un padomā loģiski par ko tu gribi atdot naudu. Nezini, tad teikšu: Par mākoņu servisu, kas nebūt nav droša vieta. Galvenais vai tev to tik vajag? Kāda vaina S22!!!

  1. Janka saka:

   Ei nenovērtētā, par progresu esi dzirdējusi? Nekas nestāv uz vietas un pēc gadiem pieciem, pat uz tualeti nevarēsi aiziet bez AI tehnoloģijām.

 2. Lavrentijs saka:

  Stulbie tehnokrati! Debilitātes upuri! Ta es jūs raksturoju

  1. laimisk saka:

   Pirmkārt, raksti bez kļūdām un bez citu apvainojumiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top