Jauna prāmju līnija Liepāja – Traveminde.

Traveminde

Novembrī plānots atklāt jaunu prāmju līniju no Liepājas uz Travemindi Vācijā. SIA “Terrabalt” direktors Jurijs Solovjovs aģentūrai LETA apstiprināja, ka esot parakstīts nodomu protokols.

Par plāniem atklāt jaunu prāmja līniju, tomēr līgums vēl neesot noslēgts, tāpēc plašāka informācija sekošot tikai pēc līguma noslēgšanas.

Kā liecina paziņojums laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”, uzņēmuma “AVE Logistics” kompānijas kravas – pasažieru prāmis “Blanca Del Mar”, kas kursēs maršrutā Liepāja-Traveminde, plāno apmeklēt Liepājas ostu katru otrdienu, ceturtdienu un svētdienu, sākot no šā gada 4.novembra.

Plānots, ka tas būs pasažieru-kravas prāmis ar 400 pasažieru vietām.

PAPILDINĀTS, nu ir zināms saraksts, kad, kur ,cikos

PAPILDINĀJUMS

“Ave Line” prāmis “Ave Liepaja”, kas kopš 5. jūnija trīs reizes nedēļā saskaņā ar vasaras grafiku kursē starp mūsu pilsētu un Travemindi Vācijā, kravu un pasažieru pārvadājumu ziņā kļūst aizvien noslogotāks,” teica prāmi apkalpojošā uzņēmuma SIA “Terrabalt” direktors Juris Solovjovs.

180 metru garais prāmis ir viens no modernākajiem Baltijas reģionā, tas vienā reisā uzņem aptuveni 100 smago automašīnu un gandrīz 400 pasažieru. J. Solovjovs pastāstīja, ka galvenokārt tiek pārvadāti zāģmateriāli, dažāda tehnika, kā arī jauktas kravas. Ļoti aktīvi klienti esot igauņi, kas vairāk vai mazāk cenšas noslogot katru reisu.

“Mēs kravas nerēķinām tonnās, bet līnijmetros. Pilna krava ir tad, kad kuģis dodas ceļā ar 1850 līnijmetru lielu noslogojumu, un tagad tas bieži vien tuvojas šai atzīmei,” paskaidroja uzņēmuma “Terrabalt” direktors.

Vasarā pieprasījums pēc prāmja pakalpojumiem palielinoties tāpēc, ka Vācijā šajā laikā smagajam autotransportam sestdienās un svētdienās tiek noslēgti ceļi.

Savukārt pasažieri prāmi izmanto, lai dotos biznesa darījumos, atpūtas ceļojumos, bet pēdējā laikā virzienā uz Vāczemi palielinājies tādu cilvēku skaits, kuri atstāj Latviju, lai ārzemēs atrastu darbu.

Reiss starp galapieturām ilgst no 20 līdz 22 stundām. J. Solovjovs uzsvēra, ka prāmja personālā galvenokārt nodarbināti liepājnieki. Ņemot vērā, ka viņi strādā maiņās, darbu sev nodrošinājuši aptuveni 30 iedzīvotāju. Nākotnē kompānija “Ave Line” paredz maršrutā izmantot vēl vienu līdzīga tipa prāmi.

pramis tramevinde

Rudens piedāvājums no AVE LINE:

Ceļojums turp-atpakaļ: četrvietīga kajīte В4 + mašīna – tikai 450 €
Ceļojums turp-atpakaļ: 4 pullman krēsli + mašīna – 300 €
Ceļojums turp-atpakaļ: 4 pullman krēsli – tikai 250 €

Ceļojums vienā virzienā: pullman krēsls – 35 €!

Piedāvājums spēkā ceļojumiem laika posmā no 10. Septembra līdz 4. Oktobrim.

*Īpašo piedāvājumu un akciju laikā izmaiņas rezervācijā netiek pieņemtas un anulēšanas gadījumā kompensācija netiek izmaksāta.
*Samaksa ir jāveic 24 stundu laikā no rezervācijas apstiprinājuma saņemšanas brīža.

NEPALAID GARĀM – PIEDĀVĀJAM BRAUCIENA LAIKĀ IEGĀDĀTIES KRAVAS AUTO REZERVES DAĻAS – PA CEĻAM IR DAUDZ IZDEVĪGĀK!!!

Prāmju līnija AVE LINE – ātrākais veids, kā nokļūt Eiropas centrā!

Nacionālā prāmju līnija AVE LINE 6 reizes nedēļā veic pasažieru un kravas pārvadājumus maršrutā Latvija – Vācija.
Līniju apkalpo 9 klāju RO-PAX tipa prāmis AVE LIEPAJA ar kapacitāti 2000 līnijmetri kravai un 400 vietas pasažieriem, kas izvietotas gan komfortablās kajītēs, gan Pullman tipa sēdvietās. Prāmja drošība atbilst jaunākajām Stokholmas Vienošanās prasībām.

Prāmja AVE LIEPAJA kustības grafiks izstrādāts, ņemot vērā klientu vēlmes un ieteikumus.

Ceļojuma laikā piedāvājam iespēju nobaudīt garšīgu maltīti restorānā, atsvaidzinošu dzērienu bārā, organizēt izglītojošu semināru bezmaksas konferenču telpā, baudīt kino, DVD vai dabas skatus no klāja. Mazākajiem ceļotājiem ir iespēja rotaļāties bērnu atpūtas stūrītī.

Ar prāmju līniju AVE LINE ceļā no Latvijas uz Vāciju pavadīsim tikai 22 stundas!

Rezervēt
 
Info: +371 29 444 999
Cargo: +37129166449
Kustības saraksts

***

2014.gada Oktobris
saraksts
PLAŠĀKA INFORMĀCIJA GOOGLE.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Jauna prāmju līnija Liepāja – Traveminde.”

  1. Juris saka:

    no svētdienas, 19.oktobra, testa režīmā tiks uzsākta prāmju satiksme maršrutā Liepāja – Nīneshamna.

    Prāmju satiksmi nodrošinās pašreizējais maršruta Liepāja –Traveminde operators “Stena Line”. Plānots, ka reisus izpildīs tie paši prāmji, kas starp Liepāju un Vāciju kursē šobrīd – “Ask” un “Urd”, taču pa ceļam tie piestās Zviedrijā. Šādu eksperimentālu maršrutu skandināvu operators paredzējis līdz gada beigām, un, par tā tālāko likteni būs atkarīgs no kravu un pasažieru apjomiem starp Liepāju, Travemindi un Nīneshamnu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top