Jauna karte un jaunas iespējas Liepājā

Karte.

Liepājā jaunums, kas varētu atvieglot daudzu liepājnieku dzīvi pārvietojoties ar sabiedrisko transportu. Tiks modernizēti autobusi un tramvaji.

Karte liepājniekiem.

Jau noteikti galējie termiņi… līdz 2012. gada 1. janvārim ar GPS (globālās pozicionēšanas sistēmas) iekārtām tiks aprīkoti visi pilsētas autobusi (pašlaik jau aprīkoti 30), kā arī tramvaji un mazas ietilpības autobusi.

Tāpat dispečeru dienests varēs kontrolēt reisu izpildi, kā arī, analizējot iegūtos datus par sabiedriskā transporta kustības ātrumu dažādos diennakts laika posmos, varēs precīzāk un labāk plānot sabiedriskā transporta kustību Liepājā.

Ar šo iekārtu palīdzību no 1. janvāra būs iespējams kontrolēt un operatīvi reaģēt gadījumos, kad sabiedriskais transports atpaliks vai apsteigs kustības sarakstā norādīto laiku.

Tomēr.

Galvenais ir liepājniekiem iespēja visu šo procesu skatīt kartē reālā laika vienībā. Tas nozīmē, ka kartē Tu redzēsi, kā tieši šobrīd pārvietojas tev vajadzīgais un gaidītais autobus.

Jau nākamā gada pirmajā pusē liepājnieki un pilsētas viesi, stāvot pieturā, savos telefonos varēs apskatīties kurā vietā konkrētajā laikā atrodas autobuss vai tramvajs.

Tikai rodas tāds smīniņ … jautājums.

Vai būs daudz tādu, kam ir īpašumā ” iphone ” vai ” ipad ” un kam vēl nebūs sava personīgā transporta?

karte

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top