Jāstrādā attālināti, ko par to varētu teikt pēc nopietnām pārdomām

 

 

Jāstrādā attālināti, tas nu ir reāli.

Valsts pārvaldē, pašvaldībās un privātajā sektorā.

Strādājošajiem no 16.marta būs jāstrādā attālināti, lēma Ministru kabinets.

Izmaiņas paredz, ka situācijās, ja darbinieks un darba devējs nav savstarpēji vienojušies par darba veikšanu attālināti.

Tad darba devējam būs tiesības vienpusēji norīkot darbinieku veikt darbu attālināti.

Kontroles pasākumu īstenošana būs darba devēju kompetencē.

Tāpat ir noteikts, ka pirmsskolas izglītības iestādēs uzņems tikai tos bērnus, kuru vecākiem jāstrādā klātienē.

Jāstrādā attālināti, manas pārdomas.

Mēs dzīvojam dīvainos laikos, kas pilni ar bailēm, nenoteiktību, šaubām, stresu un satraukumu. Mēs nevaram iziet no savām mājām. Mūsu bērni mācās mājās.

Mēs esam noraizējušies par saviem mīļajiem. Ekonomika ievērojami samazinās. Mums ir paveicies, ja mums joprojām ir darbs … un mēs cenšamies strādāt mājās. Mums nav izvēles. Daudzi no mums tagad strādās mājās.

Jāstrādā attālināti, tā ir pašreizējā situācija.

Tas, nav vienkārši attālināts vai dalīts darbs. Mūsu vidē trūkst būtisku lietu, kas nepieciešamas produktīvam tāldarbam. Daudzos veidos mēs nokļūsim nesagatavoti. Pārmaiņas no dienām birojā uz mājas biroju būs ļoti pēkšņas.

Pirms pandēmijas, lielākā daļa cilvēku nebija zinoši vai optimizēti attālinātam darbam. Nemaz nerunājot par palikšanu mājās visu diennakti.

Lielākajai daļai no mums nebija īpaša biroja, kas būtu atdalīts no pārējām mājām ar durvīm, kuras mēs varētu aizvērt.
Lielākā daļa strādās vai nu guļamistabā, vai uz virtuves galda. Tas varētu būt labi vienu vai divas dienas, bet tas ātri var kļūt par produktivitātes slogu.

Dažiem no mums ir jāžonglē ar bērnu apmācību mājas un tas, ka būs jāstrādā attālināti.

Jāstrādā attālināti

Tajā pašā laikā pandēmijas dēļ ir daudz traucēkļu, kas mūs attur no ikdienas darba. Lielākā daļa no mums cenšas uzturēt sakarus ar saviem mīļajiem un sekot līdzi ikdienas jaunumiem.

Ir iemesls, kāpēc jāstrādā attālināti, bet vai man tas patīk?

Skaidrs, ka katram uzņēmumam ir iekšējas organizatoriskas problēmas. Šīm bažām attālināts darbs kļūtu par palielināmo stiklu, kas atklāj plaisas uzņēmuma kultūrā.

Lielākajai daļai šo organizāciju būs jāpieļauj kļūdas, lai uzzinātu, kas viņiem der, un lielākoties kļūdīsies … vismaz sākumā.

Novēlējums uzņēmumu vadītājiem.

Lai cik slikti tas izklausītos, jūs joprojām kontrolējat dažus vadības aspektus manās mājas. Uzdrīkstos teikt, ka jums ir ari daži vadītāja pienākumi.

Rūpējies par savu tautu. Neļaujiet viņiem justies izolētiem. Klausieties viņu velmēs. Pievienojiet tos no jauna uzņēmuma kopībai. Kontrolē savus neuzticības instinktus! Jūs algojāt šos gudros un kompetentos cilvēkus, tāpēc ļaujiet viņiem strādāt.

Kad šī biedējošā epizode ir beigusies, neļaujiet nedrošībai un kļūdām izraisīt to: “Attālais darbs nav paredzēts mums. Mēs to izmēģinājām. Tas ir izgāzies. ”

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top