Japāņi ir pilnveidojuši iphone4.

iphone4.

Japāņi 2011 gadā bieži ir izcēlušies ar interesantiem jauninājumiem. Pēdējā modes tendence ir gana jocīga, lai par to Jums nepastāstītu. Japāņi ir ķērušies klāt pie iphone4 pilnveidošanas.

Kāds tad ir bijis “tehnoloģiskais” domu lidojums japāņiem ?

Dīvains, lai neteiktu vairāk šis aparāts tiek izdaiļoti ar maciņiem, kas pēc izskata atgādina dažāda veida uzkodas.  Šādus maciņus ar nosaukumu  „iMeshi”izdaiļo ar ļoti reālistiskām uzkodām japāņu gaumē.

Piemēram suši, ceptas olas, ikri, un citādas kulinārās delikateses. Visi šie labumi ir izveidoti no plastmasas un ļoti atgādina reālu ēdienu.

Paši  japāņi ir pārliecināti, ka labāku zemapziņas ēstgribas ierosinātāju pat nevar izdomāt farmaceiti. Interesanti, ka šāda veida iphone4 maciņi sāk kļūt populāri visā pasaulē, secinājums ir tikai viens.

No praktiskā un ērtā uz izlecošu un īslaicīgi modernu.  Vienalga vai lietot šādu iphone tālruni ir praktiski vai nē, ka tikai piesaistīt uzmanību.

Jāpiebilst,  ka maciņam  „ iMeshi „ nav atstāts caurumiņš kameras objektīvam, ja gribi fotografēties  maciņš jāvelk nost, neērti, bet toties inčīgi.

„iMeshi” maciņi ir 100% roku darbs.

tātad tiek pielīdzināti mākslas darbiem. Maksā viņi apmēram 50 dolārus, bet ja pasūti individuālu maciņu ar sev izvēlētiem ēdieniem maksa būs lielāka.  Ir iespēja pasūtīt komplektu, brokastu maciņš, pusdienu un vakariņu.

Es, kā daiļā dzimuma pārstāve  ņemšu divus, jo trīs der vīriem.

iphone4

iphone4

iphone4

iphone4

iphone4

iphone4

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top