Japānas kļūdas un paredzamais posts.

Kā tiek ziņots no  Japānas AES (Fukušima-1)  ir aiztaisīta plaisa otrajā reaktorā no kuras okeānā ieplūda radioaktīvais ūdens. Tika izmantots šķidrais stikls, kas deva labākus rezultātus nekā iepriekš veiktie betonēšanas darbi.

Kad ir novērsta noplūde…AES speciālisti vai kamikadzes, kā viņus nodēvējusi prese, atjaunos darbus pie reaktora atdzesēšanas darbiem. Ir arī pēdējais laiks, jo ir konstatēta liela ūdeņraža koncentrācija, kas var draudēt ar kārtējo sprādzienu.

Tomēr ir speciālisti, kas apšauba Japāņu pūles likvidēt sekas pareizi un galvenais, kā tas tiek darīts…

Spriežot pēc oficiālajiem paziņojumiem, pēc stihijas AES darbinieki pēc vadības rīkojuma tika evakuēti no avarējušajiem energoblokiem.

Tāds lēmums pieņemts tāpēc, ka spēkstacijā bija paaugstināts radiācijas līmenis. Tas nozīmē, ka AES personāls katastrofu vēroja no droša attāluma!

Rezultātā pamatīgi nokritās ūdens līmenis, tāpēc reaktoros paaugstinājās spiediens un nograndēja vairāki sprādzieni, kā arī katastrofāli pieauga radiācijas līmenis.

Japāna joprojām nav mobilizējusi vairākus tūkstošus cilvēku, lai likvidētu avāriju. Japānas AES strādā vien vairāki simti cilvēki – četru stundu maiņā darbojas 50 likvidatori – kamikadzes, kuri nomaina viens otru.

Bojātos reaktorus plāno pārklāt ar speciālu audumu. Tas ir bezjēdzīgi, jo audums lielās temperatūras iespaidā ātri vien sairs.
Tas ir tikai solis, kura mērķis ir nomierināt sabiedrību, aizmālēt acis vietējiem un atvēsināt aizrobežu presi.

Speciālisti uzskata, ka teritorija 30 kilometru rādiusā no Fukušimas …ilgu laiku, bet varbūt arī nekad vairs nebūs apdzīvojama.

Ja ejam salīdzinājumā ar Černobiļu… tad tas tā varētu būt, jo patstāvīgi uzturēties paaugstinātas radiācijas zonā ir navējoši bīstami.

Biologi ziņo, ka jau tagad pie Japānas nozvejotas zivis ir ar  augstu radiācijas līmeni un lietot tās uzturā ir bīstami.

Kā punkts visam teiktajam ir krievu seismologu paziņojums par lielas zemestrīces iespējamību pie Japānas… tuvākajās dienās ar 8.5 magnitūdu stiprumu. Paredzams jauns cunami vilnis.

PAPILDINU 07.04.2011

Ka jau tika paredzēts jauna zemestrīce…
Pazemes grūdieni, kuru spēku lēš uz 7,4 ballēm pēc Rihtera skalas, reģistrēti valsts ziemeļaustrumu piekrastē, informē raidsabiedrība BBC.

Japānas telekanāls NHK vēsta, ka visā valsts ziemeļaustrumu reģionā, Klusā okeāna piekrastē pastāv cunami draudi. Viļņu augstums pārsniegs vienu metru.

Zemestrīces kontrakcijas izjustas arī Japānas galvaspilsētā Tokijā, kur redzami šūpojušies debeskrāpji, stāsta aculiecinieki.

Tiek ziņots, ka Onagavas AES pārtraukta ārējā eloktroapgāde diviem notrijiem spēkstacijas energoblokiem.

PAPILDINU 08.04.2011

Unikāls video, drosmīgi kamikadzes…citādi es viņus nosaukt nevaru, devās iekšā aizliegtajā zonā…ar video kamerām un radiācijas dozometriem.

Radiācija un skati visapkārt ir kā no spoku filmas…otra Černobiļa. Skaties līdz galam interesants piedzīvojums :

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Japānas kļūdas un paredzamais posts.”

 1. norūpējies žigalo saka:

  Pēc Japānā notikušās atomelektrostacijas avārijas arī Latvijā strauji palielinājies pieprasījums pēc ierīcēm radiācijas noteikšanai un mērīšanai.
  A āāā, bet kur dēsies ja viagra nepalīdzēs tad merīt radiāciju būs par vēlu. Es tā rēķinu, ka laiks draudziņu ietīt folijā. Dubult neplīst !!!

 2. taaas saka:

  Japāna atvainojusies kaimiņvalstīm par lēmumu izgāzt Klusajā okeānā 11,5 tūkstošus tonnu radioaktīvā ūdens no avarējušās Fukušimas 1.atomelektrostacijas (AES) rezervuāriem, bet vai tad mums no tā paliek vieglāk.
  Bļin , piesmirdina un nonāve puspasauli un tikai atvainojas, nekā nebij, katram pa led tv.

 3. satr 2 saka:

  Desmitiem Dienvidkorejas skolu ceturtdien tika slēgtas, kamēr varasiestādes cenšas mazināt paniku, kuru izraisījušas ziņas, ka lietus satur radioaktīvās daļiņas, kas nākušas no avarējušās Japānas atomelektrostacijas.

 4. laimisk saka:

  Izrādās var dozometru izgatavot ar saviem pieejamiem mājas līdzekļiem….neticami, bet fakts…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top