Izstāde, Līnija Laikā, Liepājā.

 

 

Izstāde, Līnija Laikā, Liepājas Latviešu biedrības namā.

Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā no 3.janvāra līdz 31.janvārim būs apskatāma mākslinieces Guntas Krastiņas gleznu izstāde “Līnija Laikā”.

Izstādes atklāšana- 3.janvārī plkst.18.00.

Izstāde ”Līnija Laikā” turpina gleznu ciklu ”Indigo”, kura bija skatāma 2012. gadā Liepājā, galerijā ”Promenade”.

Darbi radīti īpaši unikālā tehnikā, kurā izmantoti tašisma un puantilisma pamatelementi. Māksliniece savos darbos izmanto indigo un tio-indigo krāsas, kuras simbolizē Mūžīgo un Bezgalīgo.

Laiks ir relatīvs jēdziens. Un katram cilvēkam ir tieši viņa relativitāte laikā. Kādos laika līnijas posmos risinās notikumi, kuri ir nesaistīti telpā, bet ir neizbēgami laikā kā kādu notikumu turpinājums vai jauns sākums.

Katra cilvēka dzīve ir kā nogrieznis Dzīves līnijā, kura ir bezgalīga. Laiks ir Mūžīgs, un nekas uz šīs pasaules nenotiek tāds, kas jau nav bijis un kas vēl tikai būs.

Mainās tikai notikumu interpretācijas paplašinātās apziņas skatījumā un sapratnē. Cilvēks Laikā ir mainīgs un tai pat laikā ar nemainīguma zīmogu dvēselē- ilgām pēc Mīlestības, Miera un Cerības.

Dzīves Līnijā ir ierakstīts viss cilvēka noietais un ejamais ceļš. Kādi notikumi pagātnē pilnīgi noteikti ietekmē cilvēka dzīvi šodienā un nākotnē.

Tātad- katrs ir atbildīgs par savām pēdām laika Līnijā, jo nekas no tās nepazūd, bet gan ietekmē tālāku līnijas virzību vai apstāšanos, kad līnija tiek sadalīta nogrieznī un vairs nekas nebūs maināms.

Līnija laikā- tas ir ceļš, kurš ejams pretī Bezgalīgajam, pretī Mūžīgajam.

Gunta Krastiņa ir profesionāla māksliniece, mākslas maģistre. Māksliniece Rucavā vada mākslas studiju bērniem un ir mākslas biedrības ’’Impasto’’ valdes priekšsēdētāja.

Gunta Krastiņa daudz un radoši strādā, piedalās izstādēs, plenēros, simpozijos. Mākslinieces darbi atrodas privātkolekcijās ASV, Kanādā, Austrijā, Vācijā, Čehijā un Latvijā.

Apmeklētāji laipni aicināti apskatīt izstādi Liepājas Latviešu biedrības namā.

Gunta Krastiņa

Izstāde

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top