Izrāde, Naudas koks, Liepājas Latviešu biedrības namā.

 

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

 

Izrāde un vēl pie tam komēdija ir gaidīts viesis Liepājā.

Svētdien, 3. februārī plkst.17.00 Liepājas Latviešu biedrības namā skatītājiem tiek piedāvāta muzikāla izrāde ’’Naudas koks’’.

Komēdija, kas tapusi pēc leģendārās dzejnieces un rakstnieces Vizmas Belševicas stāsta “Tās dullās Paulīnes dēļ”motīviem, noslēgusi vasaras un rudens sezonu.

Izrāde vēlreiz atgriežas pie skatītājiem, pie reizes godinot arī Gunāru Placēnu nesenajā 85 gadu jubilejā.

Izrādes pamatā ir jautrs, dzīvi apliecinošs stāsts par divām māsām labākajos gados, kurām rodas grandiozs plāns – sapelnīt naudu krāšņām atvadām no dzīves.

Skatītājiem lugas sižets ir labi zināms no populārās Vijas Beinertes īsfilmas „Tās dullās Paulīnes dēļ”, kur galvenās lomas atveidoja izcilie aktieri – Lilita Bērziņa, Lidija Freimane un Ēvalds Valteris.

Necenšoties pārspēt izcilo kinodarbu, izrāde „Naudas koks” labi zināmo stāstu pasniedz jaunā versijā. Galvenās lomas atveido pazīstamie komiķi, Edgara Liepiņa balvas laureāti – Jānis Jarāns un Dainis Porgants.

naudas koks-afisha2
Izrādes veiksme un ieguvums neapšaubāmi ir lielais skatuves meistars Gunārs Placēns, kura šarms un komiķa talants bauda nedalītu skatītāju mīlestību.

Vasaras turnejas noslēgums sakrita ar aktiera 85 gadu jubileju un, godinot Gunāru Placēnu, visi skatītāji izrādes beigās cēlās kājās un dziedāja „Sveiks, lai dzīvo!”.

Izrādē „Naudas koks” skatītājiem ir iespēja tikties arī ar iemīļotajām aktrisēm no seriāla „Ugunsgrēks”- Regīnu Devīti un Inesi Ramuti, kas izrādē atveido kaimiņienes, kuras izrādē ienes jaunas komiskās līnijas. Izrādē ienāk arī jauns tēls – policists, kuru atveido Enriko Avots.

Lomās iejutīsies pazīstami un iemīļoti aktieri: Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Gunārs Placēns, Jūlija Ļaha, Enriko Avots, Regīna Devīte , Inese Ramute un citi.

Dramatizējuma autors un režisors ir Ivars Lūsis, bet par muzikālo noformējumu gādās leģendārā kapella “Bumerangs”, kas 2011.gadā atzīmēja savas pastāvēšanas 25 gadu jubileju un tagad piedalīsies izrādē gan ar savas grupas populārākajām, gan pavisam jaunām dziesmām.

Kopumā līdz šim ir tikušas demonstrētas vairāk kā 20 izrādes . Skatītāju aplausi un smiekli, kas nepārtraukti izskan izrādes laikā, liecina, ka Jāņa Jarāna atveidotā Dullā Paulīna, viņas māsa Lisbeta (Dainis Porgants) un fotogrāfs (Gunārs Placēns) skatītājus spēj uzrunāt, aizkustināt un iepriecināt.

Biļetes nopērkamas Liepājas Latviešu biedrības namā un Biļešu Paradīzes kasēs.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *