Izgatavosim Ziemassvētku un Jaungada apsveikuma atklātnes

Apsveikuma atklātnes.

Tas ir iespējams un pie tam apsveikuma atklātnes, ko izgatavosi pats, iegūst pavisam citu vērtību. Apskatīsim dažādas izgatavošanas tehnoloģijas.

Uzreiz jāsaka, ka nekā sarežģīta šajā procesā nav un silti iesaku iesaistīt šajā procesā bērnus un par ļaunu nenāktu pieaicināt, par ideju konsultantu vīru.

Ģimenē tas radīs pirmssvētku gatavošanās auru un veidos ģimenes kopību. Vīrs arī izjutīs savu vīrišķīgo nepieciešamību dot vērtīgus padomus. Viņiem tas patīk.

Kas mums būs vajadzīgs apsveikuma atklātnes izgatavošanai

-Biezākas papīra loksnes A4 (krāsainas)
-zīmulis
-lineāls
-šķēres
-līme.

Sāksim ar eglītes izgatavošanu, kurai iedosim iespēju, atverot apsveikuma kartiņu, veidot apjomīgu egli. Liekam papīru uz līdzenas virsmas. Paņemam lineālu un taisni pa vidu novelkam horizontālu svītru. Svītra būs eglītes vidus.

Tālāk simetriski uzzīmējam eglītes kontūras. Vari izmantot šo šablonu.  Salokat papīru tieši pa līniju uz pusēm. Tālāk akurāti sākat izgriezt egli pa ievilktām līnijām.

Sākot no egles galotnes.  Sākam akurāti ielocīt un izlocīt egles sastāvdaļas. Tad izlīdziniet visu un sāciet izspiest (viegli) egles zarus uz pretējo pusi.

apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes
Uzmanību!
Sānos (kontūras) raustītās līnijas atstājam neizgrieztas. Nolieciet uz brītiņu eglīti pie malas un piemeklējiet krāsainu papīru (kartonu utt.) To mēs izmantosim apsveikuma atklātnes aizmugurējā daļā.

Salociet papīru uz pusēm.

Tālāk uz lapu, kur mums ir egle uzsmērējam vieglu līmes vertikālu joslu, labā un kreisā pusē. Tālāk savienojam abas loksnes (krāsaino  ar egli), jāskatās lai maliņas sakristu. Viegli uzspiediet un paturiet, kamēr līme sažūst.

apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes

Atklātne ir gatava, tāapsveikuma atklātneslāk jau paša fantāzija, izkrāsot, ievietot spīguļus utt.

Vēl mēs varam izmantot apsveikuma atklātnes izgatavošanai pogas.

Kas mums ir vajadzīgs:
-Biezs papīrs… var būt krāsains.
-līme
-pogas

Kā tas izskatīsies…

apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes

Apsveikuma atklātnes izgatavojam pavisam vienkārši. Pogas var pielīmēt, kā arī varam ar rupju dzijas diegu piešūt. Tālākā rīcība saprotama jau no atklātņu attēliem.

Vēl var izgatavot  interesantas atklātnes izmantojot krāsainas lentas, dažādus drēbes gabaliņus, rupjas dzijas utt. Jāatceras, ka būs vajadzīga diezgan bieza papīra loksne (loksnes lielums ir atkarīgs no tevis izvēlētā atklātnes lieluma).

apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnes
apsveikuma atklātnesapsveikuma atklātnes

Iedvesmu varat gūt no Ingas Innes darbiem,  apmeklējiet viņas mājas lapu- veikalu, kur atradīsi daudz inčīgu lietu… https://craftsbyinga.com/

Lūk daži viņas darbi, kas atbilst šodienas raksta tematikai.

 apsveikuma atklātnes

Labu izdošanos!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Izgatavosim Ziemassvētku un Jaungada apsveikuma atklātnes”

  1. Justīne saka:

    Kristieši aizdedz jau trešo adventes vainaga svecīti
    «Gaudete – priecājieties!» Prieks ir Svētā Gara klātbūtnes auglis. Prieks ir zīme, ka cilvēks apzinās savu piederību Dievam. Apustulis Pāvils un evaņğēlists Matejs aicina dzīvot garā un pacietībā.
    Rūpes un bailes aizsedz Dieva klātbūtni un liek cilvēkam dzīvot, paļaujoties tikai pašam uz sevi. Bet apziņa par Kunga tuvumu un cerība uz Viņa drīzo atnākšanu stiprina cilvēku sirdis.
    Iededzot trešo sveci adventes vainagā, gribas domāt par mīlestību, jo Ziemassvētki taču ir lielākā Dieva mīlestības izpausme un jau pavisam drīz šie svētki ienāks katrā ģimenē un sirdī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top