Izcila nekaunība no Krievijas puses.

95c52b33 1
Par vispār pieņemtu praksi mūsu lielais kaimiņš (Krievija) uzskata iejaukšanos citu valstu iekšējās lietās. Neiet runa par apmelojumiem presē, TV, un citos masu saziņas līdzekļos. Tiek izstrādāts likumprojekts par bijušo PSRS valstu tiešu ietekmēšanu dažādos veidos, kā pamatu minot fašisma atdzimšanas draudus. Pēc likumprojekta izstrādātāja domām’ Константин Затулин’ galvenie fašisma perēkļi ir Ukraina , Latvija, Igaunija. Lietuva tiek pieskaitīta pie lojālām ne–fašistu valstīm. Tiek pieļauta tieša iejaukšanās valstīs, kas pēc jaunā likumprojekta neatbildīs noteiktajiem kritērijiem. Tāpat tiks izmantota šo valstu pilsoņu izraidīšana no Krievijas, kā arī pārtraukti biznesa darījumi ar šo valstu pilsoņiem. Komentāri lieki, kaut ko tādu var sacerēt tikai totalitāri ekstrēma valsts. Izlasi visu šo ‘demokrātijas parauga’ rakstu.

Об этом сегодня в Москве сказал председатель комитета Константин Затулин, выступая на экспертно аналитическом совещании относительно подготовки проекта федерального закона “О противодействии реабилитации в новых независимых государствах на территории прежнего СССР нацизма, нацистских преступников и их пособников”. В частности, Затулин отметил, что “в последнее время такие действия наблюдаются в Украине, Латвии, Эстонии, а также есть частные случаи в РФ”. В то же время он сказал, что в России это одиночные случаи, а не государственная политика, как в других странах.В объяснительной записке к законопроекту предусматривается применение принудительных мервлияния к государствам бывшего СССР в случае осуществления ими государственной политики по реабилитации нацизма.”Такая политика в любом проявлении признается недружелюбной относительно РФ и предопределяет отмеченные в законопроекте меры дипломатического и экономического действия, а также обращения, в международные организации вплоть до ООН с целью применения международных санкций к этому государству”, – сказано в документе.Кроме этого, законопроектом предусматривается применение мер влияния относительно физических и юридических лиц, вплоть до привлечения к административной и уголовной ответственности. Предусматривается прекращение деятельности коммерческих и некоммерческих организаций, индивидуального предпринимательства, общественных и религиозных объединений и СМИ.Кроме того, для граждан независимых государств – бывших республик СССР и лиц без гражданства как меру ответственности предусмотрено административное выпроваживание за пределы РФ, а также запрещение на въезд в РФ.

No Krievijas interneta vietnes http://smi2.ru/RGB/c141075/newspreview/

Nesaprotu, kā tad tā ….. Kalvītis tā centās, tā centās un nu – nekā

RUSSIA - LATVIA

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

4 viedokļi par “Izcila nekaunība no Krievijas puses.

 • .
  .

  Nu tad beidzot vismaz Latvijai būs pavisam likumīgs pamats rīkoties analoģiski – izraidīt no valsts Krievijas pilsoņus!

  Atbildēt
 • .
  .

  Intefresanta fīča ir ta, ka šis likumprojekts min “jaunas neatkarīgās valstis, kas radušās PSRS teritorijā”, t.i. varētu domāt, ka tas neattieceas uz Latviju, kas ir nevis “jauna”, bet “atjaunota” valsts. Tiesa, tā uzskata visa pasaule – bet ne Krievija. Krievija tik tiešām uzstāj, ka šī Latvijas Republika radās tikai 1991. gadā un tai nav nekāda sakara ar pirmskara valsti. Vienvārdsakot, kā parasti, viņi dzīvo savā brīnumpasaulītē. Lai tak viņi gvelž, kurš viņus pārtaisīs. Vienkārši jāapzinās, ka viņi ir savādāki – cita, savādāka tipa kultūra. Eirāziskais brīnums.

  Atbildēt
 • .
  .

  Deģenerāti ir un paliek deģenerāti.

  Atbildēt
 • .
  .

  Piedrāžu kaut kādu tur sūda Zatuļinu ar visiem viņa likumprojektiem! Padomju Savienība bija viena no Hitlera un fašistu atbalstītājām! Staļins Hitleram sūtīja praktiski visu pārtiku, ko saražoja pirms kara. No bada cilvēki savus tuviniekus pat apēda!!! No svaigām kapu kopiņām raka ārā! Padomju savienības līderi, tādi ģenētiski tuvradniecības deģenerāti kā Ļeņins, Trockis, Zinovjevs, Kameņevs, Peters, Lācis, Džeržinskis un kaukāza bandīts Staļins, kuram uz kājām pirksti pat bija saauguši, ir noziedznieki pret cilvēci! Un Hitlers tiem mēsliem pat līdzi nestāv.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *