Ivars Kalniņš Krievijā nokļuvis autokatastrofā

Ivars Kalniņš.

Cik nesen svinēja Dailes teātrī 60. gadu jubileju. Ivars par sevi izteicās: Jūtas ļoti laimīgs un apmierināts ar dzīvi!

Iespējams, viņš būtu gatavs pat par savas apaļās, visai cienījamās jubilejas svinībām paironizēt tāpat, kā ieradis ironizēt par visu.

Tomēr kaut kas mūsu kinozvaigzni, kas plašu atzinību guvusi gan Krievijā, gan Kaukāzā, attur: “Izdarīts ir pietiekami daudz”. Gribas satikt skatītājus, kuriem mana radošā darbība ir svarīga un interesē,” viņš saka gluži nopietni.

Uz svinīgo pasākumu I.Kalniņš ielūdzis komponistu Raimondu Paulu un režisoru Jāni Streiču, kura filmā Teātris nospēlējis vienu no skaistākajām un skatītāju iemīļotākajām kinolomām.

Ivars Kalniņš. Cik nesen svinēja Dailes teātrī 60. gadu jubileju. Ivars par sevi izteicās: Jūtas ļoti laimīgs un apmierināts ar dzīvi!

Jubilejas vakara pirmajā daļā I.Kalniņš rādīs fragmentu no A.Arbuzova lugas Skazki starovo Arbata*.

Otrajā daļā dziedās kopā ar Uldi Marhilēviču, Gunāru Kalniņu, Jāni Stībeli, Jāni Paukštello, Artūru Maskatu. Viņus I.Kalniņš sauc par saviem draugiem.

JĀ, cik maz vajag līdz nelaimei. Krievijā 2008.gada 8.septembrī Sverdlovskas apgabalā pie Artjomovskas pilsētas, autobuss , kas veda slavenus Maskavas kino un teātra aktierus veicot apdzīšanas manevru apgāzās.

Pasažieru vidū atradās Ivars Kalniņš, Elena Korikova, Dmitrijs Isajevs un vēl citi aktieri.

Avārijas rezultātā gūti sasitumi , izmežģījums un smadzeņu satricinājums. Paldies dievam, boja gājušos nav. Ivaram ir sasitumi un smadzeņu satricinājums, kā var spriest no Krievu presē rakstītā.

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top