Itālietis, iesakņojušies stereotipi par viņu, kas lielākoties ir patiesi

 

 

Itālietis ir melnmatains.

Mežonīgi dzīvespriecīgs, skaļš un pļāpīgs.

Pie kam attapīgs, viltīgs, mazliet slinks un neizceļas ar uzticamību.

Itāļi daudz žestikulē, bieži viņiem sanāk asākas un skaļākas vārdu pārmaiņas.

Pozitīvais ir tas, ka šādā brīdī viņi” izgāž” visu žulti un”nomet” galdā visas kārtis par savu dusmu objektu.

Nereti, pēc bļaustīšanās procesa var apkampties un izturēties pret Tevi, kā labākais draugs. Ja pazīsti itālieti, tad piekritīsi, ka 100 % iespēja ir tieši nogurt no itāliešu skaļuma un mūžīgās runāšanas.

Es esmu konstatējusi, ka Itāļu vīrieši nemaz nav tādi donžuāni, kā par viņiem runā. Viņi ir ļoti draudzīgi un mīl izrādīt uzmanību daiļajam dzimumam.

Turklāt, viņiem tas sanāk dabiski.

Lielāka daļa tūristu itāļus atcerēsies, kā tūristu “mānītājus”. Tā laikam ir tradīcija piemānīt nabaga tūristu meiteni gan suvenīru bodē, gan sadzīviskās situācijās.

Ļoti iespējama ir situācija, ka stāstot visvisādas blēņas, maz pazīstamai meitenei, tiks piedāvāts viss iespējamais uz pasaules, protams, bez jebkāda ticama seguma.

Itālietis, tas viņiem ir gēnos.

Pie mums un arī citās valstīs ir pieņemts rūpēties par savu automašīnu. Es pati uztraucos par katru skrambiņu, turpretī Itālijā, cilvēki šādām lietām nepievērš nekādu vērību.

Novietojot automašīnu stāvvietā, viņi pastumda malā pārējās, viegli ietriecoties tajās.

Vācijā vai mūsu mīļajā Latvijā tas būtu neiedomājami. Tiktu saukta policija, vai vismaz rakstīts saskaņotais paziņojums un pēc tam visas automašīnas tiktu atjaunotas to sākotnējā izskatā.

Turpretī Itālijā tas ir gluži normāli un teju ikviena mašīna ātri vien iegūst dažnedažādus skrāpējumus un buktītes… visapkārt autiņam.

Netici!

Apskati video, kā itālieši risina satiksmes problēmas vai vienkārši, kultūra pie stūres :

Tā lūk… itālis vai itālietis, bet lietas būtību tas nemaina.

Kas vēl liecina par itālieti?

Tā ir virtuve.  Vizītkarte ir visdažādākās „pastas” – makaronu izstrādājumi, no tiem populārākie ir spageti. Piedāvātas tiek ļoti dažādas putras – „Fetučīni”, „ Taljoni”, „Trenette”, „Picokeri”.  Dienvidos vairāk iecienīti ir jūras produkti – cepta zobenzivs, krevetes un mīdijas.

Lielā cieņā ir dārzeņu salāti ar olīvu eļļu un siera gabaliņiem.

No desertiem piedāvāti tiek ļoti garšīgi saldējumi, siera tortes, daždažādākos šokolādes veidus. Ļoti iecienīts dzēriens ir kafija, kā arī vīns, kurš tiek likts uz galda katrā ēdienreizē. Vieni no pazīstamākajiem ir „Kjanti”, vermuts „martini”, aperitīvs „Kampari”.

Tomēr, itālieši ir jauki un atsaucīgi cilvēki. Galvenais stingru gara sajūtu un viņi Tevi respektēs!

Labu Dienu!

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *