Īsts vīrietis, vai katras sievietes sapņu bruņinieks

Īsts vīrietis.

Sieviete vēlas justies aizsargāta un mīlēta. Jā meitenes, tā tas ir un vēlams blakus vīrietim. Taču, kā atpazīt, ka blakus ir tieši tas bruņinieks, par kuru sapņojāt jaunībā?

Īsts vīrišķis vai velns pār kārti!

Nē nav tik traki, vajag saprast un mācēt veikt lielo šķirošanas darbību. Jānoskaidro kas ir kas! Protams, neviens nav ideāls, taču apskatiet savu izvēlēto vīrieti tuvāk.

Ir astoņas pazīmes, kas raksturīgas tikai īstiem vīriešiem, kuriem blakus jūs varat ne par ko neuztraukties!

Īsts vīrietis

1. Viņa problēmas nekad nebūs augstākas par tavējām.

Īsts vīrietis vienmēr palīdz risināt sievietes problēmas. Viņš nekad neteiks, ka viņa lietas ir svarīgākas. Viņš neteiks, ka nav laika palīdzēt! Viņš nekad nebūs rupjš pret sievieti, vienmēr savaldīs savas dusmas un nekad nepazemos to. Īsts vīrietis neliks sievietei kaut ko darīt pret viņas gribu, nekad neliks tai raudāt un nožēlot to brīdi, kad sastapusi viņu.

2. Viņš saprot, kad tu vēlies būt viena.

Vīrietim ir jāsaprot, ka sievietei kādu laiku jāpavada vienatnē. Viņam par to nav jārunā, viņam ir jāsajūt tādi brīži.

3. Vīrietis ir gatavs kopdzīvei.

Īsts vīrietis no jaunības cenšas atrast savas mājas. Tas ir ne tikai maksātspējas, bet arī mērķtiecības rādītājs. Īsts vīrietis gribēs ģimeni un tātad arī bērnus.  Viņš ir uzticīgs, atklāts, runā par savām jūtām un nebaidās atzīt savas kļūdas. Kļūdīties ir tikai cilvēcīgi…

Tādam vīrietim ir tikai viena īsta sieviete, viņam nav vajadzīgas mīļākās, jo viņš ir vīrietis, tavs vīrietis.

6. Viņam ir pārliecināts izskats.

Īstu vīrieti ir viegli atpazīt pēc skata. Viņa acīs lasāma uzticamība un mierīgums. Protams būs izteikts vīrišķības šarms. Vīrietim ir jāstrādā un viņam ir jārūpējas par savu tēlu.

7. Viņš ir aizņemts.

Vīrietim ir jāizvirza mērķi un jāvirzās uz to sasniegšanu. Viņam nav laika dīkdienībai un muļķībām. Viņš domā par ģimeni.

8. Vīrietis apzinās sievietes vājumu.

Īsts vīrietis neuzliks jums nekādus pienākumus. Gluži pretēji, viņš centīsies jūs atbrīvot no nevajadzīgām raizēm. Ja jūsu vīrietis atbilst šīm zīmēm, tad jūs esat patiesi laimīga! Jums izdevās atrast īstu bruņinieku.

Nobeigumā der iegaumēt, īsts vīrietis uz ceļa nemētājas!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Īsts vīrietis, vai katras sievietes sapņu bruņinieks

  • .
    .

    Īstu vīru nav, varbūt tikai pašlabuma meklētāji gultā.

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *