Īsta mīlestība, kā trast to vienīgo un neatkārtojamo

Īsta mīlestība nav produkts, ko var nopirkt.

Īsta mīlestība ir divu cilvēku neatkārtojama jūtu kopība. Rodas jautājums, kā tikt pie īstuma un patiesuma šādā jautājumā?

Vēl sarežģītāk, ja Tu to nezini un nevari pat iedomāties šā procesa “zemūdens akmeņus”.

Īstas mīlestības atrašana nav viegls uzdevums.

Šķiet, ka vīrietim no Amerikas, Glenam Embry no Kenneville pilsētas, liekas, ka nekas nav neiespējams.

Vīrietis tik ļoti vēlējās satikt meiteni, ka viņš izstrādāja neparastu taktiku pretējā dzimuma uzmanības piesaistīšanai. Glens sāka aktīvi publicēt savas fotogrāfijas Facebook.

Teiksim, ka neko neparastu tur nesaskatām. Zinām, ka Facebook ir pārpildīts ar dažāda izpildījuma fotogrāfijām.

Tomēr Glenam ne visai veicas ar īstas mīlestības meklējumiem. Pareizāk teikt, neveicās pavisam. Nulle uzmanības no meiteņu puses.

Toties Glenam ir draugi, kas deva viņam padomu.

Draugi vai draugs viņam paskaidroja, ka, ja viņš ievietos fotoattēlu ar filtriem, viņš izraisīs lielāku interesi par meitenēm. Ieteikums nav slikts, bet šķiet, ka konsultantam vajadzēja precizēt savus vārdus. Jo doma bija par fotogrāfiju uzlabošanu un pareizā fona radīšanu.

Glens sāka publicēt fotogrāfijas ar filtriem, tomēr to darīja pilnīgi atšķirīgi no tā, ko jūs droši vien domājāt ar fotogrāfiju retušēšanu un tamlīdzīgu uzlabojumu veikšanu.

Glens to saprata pavisam citādi.

Kāpēc izmantot lietojumprogrammas tālrunī, ja ir reālas filtrēšanas ierīces – piemēram, gaisa vai degvielas filtri automašīnām.

Īsta mīlestība
Īsta mīlestība
Īsta mīlestība
filtrs
filtrs

Lai gan ir skaidrs, ka Glens tādējādi ironizēja pats par sevi ar visu veidu filtriem, viņa triks darbojās. Glena fotogrāfijas bija vīrusu rakstura un saņēma vairāk nekā desmit tūkstošus komentāru.

Lieki piebilst, ka meitenes patiešām novērtēja viņa filtrus! Nu saki godīgi, kā Tu sevi popularizē pretēja dzimuma personām. Ja ir drosme padalies ar domu graudu komentāros.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

3 viedokļi par “Īsta mīlestība, kā trast to vienīgo un neatkārtojamo

 • .
  .

  Sākšu ar sevi. Mazs piemērs, ka popularizēju saitu, kurā Tu šobrīd atrodies. Domāju, ka bilde uz auto motora vaka var izraisīt interesi.

  laimisk

  Atbildēt
 • .
  .

  Meitenēm vieglāk, parādi kāju virs ceļa un visi veči tavi. Vispār vīrieši ir stulbi seksa jautājumos.

  Atbildēt
 • .
  .

  Nav labākas reklāmas par biezu maku.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *