Israel pounds Gaza for second day, 229 killed.

wwwreuterscomb
Ar tādu virsrakstu iznāk(28.decembra) šodienas Reuters ziņu izlaidums. “Reuters” informē par vismaz 229 nogalinātajiem un vairāk nekā 700 ievainotajiem. Vakardienas iesāktā bombordēšana turpinās.
Izraēlas aizsardzības ministrs Ehuds Baraks paziņojis, ka triecieni “Hamas” pozīcijām turpināsies, neraugoties uz pasaules valstu līderu aicinājumiem pārtraukt vardarbību.
“Ir laiks mieram un ir laiks karam. Tagad pienācis laiks karot,” žurnālistiem paziņoja ministrs.
Savukārt “Islāma džihāda” izplatītajā paziņojumā teikts, ka visiem kaujiniekiem dota pavēle atriebties par Izraēlas asiņaino slaktiņu” .
Izraēlā arī nav mierīgi, jo simtiem arābu protestēja Izraēlas ziemeļu pilsētu Oumelfahemas, Nācaretes, Šaninas un Tamras ielās pret izvērsto Gazas bombardēšanu. Demonstranti klaigāja saukļus, nosodot Izraēlas agresiju un vicināja palestīniešu karogus.

Izraēlas policijas pārstāvis Mikijs Rozenfelds pavēstīja, ka visā Izraēlā policijā izsludināta paaugstināta trauksme. No Izraēlas septiņiem miljoniem iedzīvotāju aptuveni 1,2 miljoni ir arābi.

wwwreuterscoms

wwwreuterscomr

wwwreuterscomf

wwwreuterscome

wwwreuterscomert

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *