Ir izveidota aptieku karte. (karte)

Tas nu beidzot ir noticis…bez lieka patosa varu teikt, ka Zāļu valsts aģentūrā izveidotā karte noderēs ikvienam Latvijas iedzīvotājam.
Jaunizveidotā aptieku karte veicinās iedzīvotāju informētību par tuvējās apkārtnes aptiekām un to piedāvātajām iespējām.

Tātad varēsim sekot līdzi katras aptiekas cenu politikai un pieejamo zāļu sortimentam…

Tā kā meklēšanas rezultātos ir redzami arī izvēlēto aptieku tālruņu numuri, karte ļaus ērtāk un ātrāk izvēlēties aptieku, kurā zāles iegādāties, kā arī būs kā atbalsts analoga medikamenta meklēšanai un zāļu cenu noskaidrošanai un salīdzināšanai.

Kartes apmeklētājs varēs elektroniski izvēlēties, pēc kādiem parametriem meklēt aptieku: nosaukuma, adreses vai pilsētas.

Tāpat iespējams uzzināt visas Latvijā esošās diennakts aptiekas. Izvēloties konkrētu aptieku, pieejama precīza adrese, tālruņu numuri, informācija par to, vai konkrētajā aptiekā tiek izplatīti kompensējamie medikamenti, narkotiskās un psihotropās zāles, vai aptiekā tiek gatavotas zāles pēc pasūtījuma, kā arī, vai aptieka izplata veterinārās zāles.

Aptieku kartē publiski pieejama visa informācija par Latvijā licencētām aptiekām, tai skaitā par diennakts aptiekām.

Zāļu valsts aģentūrarā izveidotā karte uzskatāma par visprecīzāko aptieku meklēšanas sistēmu, jo tajā informācija tiek aktualizēta tūlīt pēc lēmuma pieņemšanas. Tas man liekas ir pats galvenais…karte tiks atjaunota ar pašu jaunāko un aktuālāko informāciju.

2011. gada februārī Zāļu valsts aģentūra uzlaboja jau esošo zāļu cenu pārbaudes formu un atkārtoti aicināja iedzīvotājus pārbaudīt zāļu cenu.

SPIED UZ KARTI UN MEKLĒ VAJADZĪGO :

Neslimo, bet ja vajag ….izmanto jauno iespēju !

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Ir izveidota aptieku karte. (karte)”

  1. sdw saka:

    Prežus var nopirkt rimi, kam man aptiekas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top