Ir iespēja iegādāties dārgu pulksteni.

Slavenajā „Christie’s” aukcionā 16.maijā tiks  izlikts izsolei unikāls pulkstenis, kura sākuma cena būs 2.7 miljoni dolāru.

Ar ko gan šis pulkstenis ir tik unikāls ?

Ja godīgi… manuprāt ar cenu. Pulkstenis ir izgatavots 1928.gadā, vienu gadu pirms “Lielās Depresijas”, kuru kā zinām izsauca Ņujorkas fondu biržas krahs.

Pulkstenis izgatavots no baltā zelta  „Patek Philippe” pulksteņmeistaru rokām  un ir  tikai ar vienu pogu, kas mūsdienu dārgajiem uzvelkamajiem pulksteņiem ir retums.

Var padomāt,  kas nu tur unikāls …  „Christie’s” aukcionāru dalībnieki ir citādās domās, jo viņi apvij pulksteni ar to laiku romantikas un varas auru…  pulkstenis ir no tiem laikiem, kad to varēja nēsāt kāds no kādreizējiem finansu magnātiem. Izrādās ar to pietiek lai noteiktu tādu cenu par pulksteni.

Ir prognozējams, ka lota sākotnējā summa tiks vairākkārtīgi pārsniegta, jo līdzīgi darījumi jau ir notikuši par daudz lielākām summām.

Salīdzinājumam…rokas pulkstenis Patek Philippe jau agrāk tika pārdots aukcionā par 5.64 miljoniem dolāru, bet cits šīs firmas ražojums no 1943.gada par 11.miljoniem dolāru.

Ja atskatāmies vēsturē…tad pagaidām visdārgākais pulkstenis ir no ražotāja „Chopard”, kas maksā 25 miljonus dolāru, bet šis eksemplārs vismaz sastāv no 200 karātu briljantiem, kas tika izlietoti šī pulksteņa izgatavošanā.

Secinājums ir viens un mazuliet mantkārīgs…iet pārcilāt opīšu un omīšu vecās mantas, kas kaut kur bēniņos apputējušas stāv ar tur varbūtējo aizmirsto pulksteni vairāku miljonu vērtībā.

Aplūko pulksteni par  2.7 miljoni dolāru… vari vēl paspēt uz aukcionu „Christie’s”.

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Ir iespēja iegādāties dārgu pulksteni.”

  1. ejis saka:

    To es nekad neesmu sapratis un laikam nesapratīšu.
    Maksāt tadu naudu par mantu, kas to nemaksā.
    Pasaule točno ir sajukusi, kaut am ir jāmainas !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top