Ir atklāta jauna slimība… iphone mānija

Ir noskaidrots, ka slimo ar iphone slimību ir milzum daudz!

Ko Jūs domātu par mani , ja es pirktu katrā pusgadā vai labākajā gadījumā gadā, pa jaunam divritenim, televizoram, kafijas dzirnaviņām utt.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Teiktu, ka sievietei viss nav mājās, “pardon”, galvā.

Tātad smagi slima !

Tomēr tas, kas notiek mobilo telefonu tirgū var tikt raksturots, kā slimības pirmo simptomu izpausmes recidīvs. Klasiskais piemērs iekostā ābola produkcija.

Vai tā nav masu psihoze ?

Pie  “Apple” veikaliem veidojās garas cilvēku rindas, kas gaidīja brīdi, kad varēs iegādāties jauno 2012 gada hītu- iPhone 5.

Atsevišķi “Apple”  fani pie veikaliem rindā iestājās nedēļu pirms pārdošanu sākuma.

Nu un kas tas ir ?

Tā ir slimība…

Vai tas ir normāli, kad cilvēki stāv nedēļu rindā apjūsmojot iPhone 5 un spriež, cik jauki, ka austiņu ligzda tagad būs apakšā. Ka 30 dolārus vērtais adapters, kas nepieciešams, lai telefonu varētu izmantot apvienojumā ar līdzšinējām iPhone perifērijas ierīcēm, būs visskaistākais, kāds redzēts.

Ziniet… es tagad, ja redzu kādam vīrietim iPhone , izturos pret viņu ar rezervētu aizdomīgumu. Zemapziņā viņš man liekas slims un asociējas ar tiem rindā stāvētājiem.

Grūti pārvarēt aizdomas par tāda gadžeta īpašnieka rīcībspēju. (Nu tā…mazlietiņ) ;)))

Viņi (gadžetu fani) ir pūļa cilvēki, kas ir ietekmējami ar labu mārketingu un pašmāju „apple” slavinātājiem internetā, protams, viņi to dara laikam par naudu un cerams nav slimi, bet gan viltīgi.

Domājat, ka pārējie ir labāki !

Nebūt nē… iekostā ābola konkurenti neatpaliek un smieklīgi mēra savu pozīciju ar ”krāniņu garumu”, kā piemēram “Samsung”, kas norāda uz savu flagmani Galaxy S3, kam ir vēl lielāks ekrāns, Near Field Communication atbalsts un arī daudz dažādu socializēšanās funkciju.

Un ko mēs?

Tie, kas nav inficējušies ar jauno slimību aifonomāniju… mierīgi noskatās uz apstulbināto pūli un mierīgi veic zvanīšanas funkciju ar savu veco “Nokia”, kas savu uzdevumu (nodrošināt sakarus) godam veic.

Par daudzu simtu latu ietaupījumu nemaz nerunāšu…

Ja prasīsi ar ko tad es zvanu… teikšu, kā ir… ar iphone, bet cenšos ārstēties un ir labi rezultāti :

Kad zvanu … piesedzu ar plaukstiņu iekosto ābolu !

ifonmaniaki

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

4 viedokļi par “Ir atklāta jauna slimība… iphone mānija

 • .
  .

  Ažiotāža liecina par 2 lietām:

  1.Mūsdienu pasaulē miljoni cilvēku paši jūtas tik nevērtīgi, ar tik trausl pašcieņu, ka viņiem absolūti nepieciešams kas īpašs (mugurā, kabatā), lai viņi justos labi (nejustos lūzeri)
  2. masu psihoze vēlreiz apliecina, ka visi šie cilvēki patiesībā ir neizvēlīgs pūlis, kam nav savas gaumes, vēlmju, personības – visiem vajag vienu un to pašu.

  Ja vēl pirms 10 gadiem Apple fans mazdrusciņ izklausījās pēc izsmalcinātības, tad tagad tas jau ož pēc neizvēlīga loha.

  Apple tālrunis nav slikts, tam ir virkne jauku īpašību. Vienu vasaru un lietoju un nebija slikti. Taču arī nē tik labi kā es vēlos – gluži objektīvi tam ir arī virkne neērtību: tu nevari izvēlēties ko Tu vēlies ārpus piedāvāto funkciju klāsta. Fani bieži saka – TĀTAD pārējās tavas vēlēšanās bija nesvarīgas!

  NU NĒ.
  Man nevajag telefonu, kas manā vietā izlemj, kuras manas vajadzības ir svarīgas, bet kuras ne.

  Atbildēt
 • .
  .

  Nav slikta mantiņa! Taču noteikti nav vienīgā labā, to var apgalvot tikai neobjektīvs cilvēks.
  Un vēl, paskatoties, kādi kretīni ar to plātās, es pilnīgi noteikti nevēlos identificēties ar iPhone vidējo lietotāju.

  Līdzīgi kā deviņdesmitajos: Rīgā lielākā daļa BMW braucēju bija kretīni no reketa aprindām vai pusaudži ar urīnu galvā. Lai arī BMW ir labs un uzticams auto, es to neizvēlējos jo man nešķita pievilcīgi saplūst ar šīm sabiedrības padibenēm.
  Arī šobrīd man nav aktuāli saplūst pūli.

  Atbildēt
 • .
  .

  Sanai taisnība…re kur krizdabs atzīstas , ka ir lielākasi apple lobijs…

  Izskatās, ka rītvakar piekāpšu uz jaunā Apple produktu veikala “Capital City” atklāšanu. Daļu savu ābolgadžetu esmu pircis tieši Capital veikalos un esmu palicis apmierināts ar sniegto apkalpošanas līmeni.

  Kā tad , KĀ tad… :)))

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *