iPhone 13 izvēle, vai ir vērts iegādāties šo dārgo modeli

iPhone 13 izvēle vienmēr ir ar- vai bez loģikas.

Vieniem, galvenais ir “ābols” uz aizmugures vāciņa. Citiem, vairāk vilina tehniskās iespējas, bet atbaida tā cena.

 iPhone 13 izvēle ir atbildīgs pasākums.

Starp citu, iPhone 13 Pro ar 258 Gb Latvijā maksās  “nieka” €1299!  Tā nebūt nav lielākā cena, jo būšot varianti ar daudz lielākām GB krātuvēm.

Domāju laiks parunāt, vai man vajag šo jauno modeli?

Pirmkārt, tam ir palielināta displeja frekvence. ProMotion tehnoloģija adaptīvi maina herca diapazonu no 120 līdz 10 Hz. Tādējādi palielinot iPhone 13  autonomiju. Ja nezini, tad jo lielāks ekrāna noslogojums hercos, jo vairāk tas “ēdīs” bateriju.

Visi trīspadsmitās līnijas modeļi ir palielinājuši maksimālo spilgtumu no 800 līdz 1000 nitiem.

iPhone 13 izvēle, kameras.

Platleņķa un īpaši platleņķa sensori ir kļuvuši gaismas jūtīgāki, tālummaiņas diapazons ir plašāks un programmatūra jaudīgāka. Nakts režīms pieejams visiem objektīviem.

Vissvarīgākais uzlabojums būs viedtālruņa iPhone 13 Pro uzlabotā galvenā kamera, kas aprīkota ar trim sensoriem. Teleobjektīvs atbalsta 3x tālummaiņu, un  platleņķa sensors ir līdz pat 92% efektīvāks vājā apgaismojumā.

iPhone 13 izvēle

Galvenās platleņķa kameras apertūra ir f / 1,5, un fotografēšana vājā apgaismojumā ir 2,2 reizes efektīvāka. Fotogrāfijām izstrādātāji ir ieviesuši jaunus filtrus. Apple apgalvo, ka uzņēmuma “Pro” viedtālruņi spēj radīt augstas kvalitātes filmas.

Vēl viena Pro kategorijas viedtālruņa priekšrocība ir palielināts akumulatora darbības laiks. Salīdzinot ar iepriekšējo iPhone 12 Pro, jaunais iPhone 13 Pro ar vienu uzlādi var ilgt 1,5 stundas ilgāk.

IPhone 13Pro Max ir palielinājis autonomiju salīdzinājumā ar iPhone 12 Pro Max par 2,5 stundām. Nu tas vēl jāpārbauda, teikt var daudz ko.

iPhone 13 izvēle, visbeidzot, iPhone 13 ir vizuāli atšķirīgi.

Ha, ha, šis tas ir nedaudz samazināts. Protams, izgriezums ekrāna augšdaļā. Viedtālrunis saņēma arī Apple A15 mikroshēmu.  Saskaņā ar etalonu Apple A15 Bionic viena un vairāku kodolu testos ieguva attiecīgi 1734 un 4818 punktus.

iPhone 13 izvēle

Tiek lēsts, ka jaunā SoC grafikas paātrinātāja veiktspēja ir 14 216 punkti – par 55% vairāk nekā tā priekšgājējam.

Tajā pašā laikā jaunuma centrālā procesora apstrādes jauda apsteidz pagājušā gada A14 Bionic, tikai par 10 procentiem.

Salīdzinājumam.

 Qualcomm Snapdragon 898 rezultāti līdzīgās disciplīnās Geekbench bija 720 un 1919 punkti, bet Samsung Exynos 2200 ieguva attiecīgi 1073 un 3398 punktus.

Nu tas tā, priekš īpaši interesantiem “faniem”. Man šie punkti, kā ikdienas patērētājam, vispār nav saistoši.

iPhone 13 izvēle, noderīgas funkcijas.

Viedtālruņi Apple iPhone 13 un 13 Pro saņēma ne tikai jaudīgu aparatūru, bet arī vēl vienu noderīgu funkciju.

Runājam par divu elektronisko SIM karšu atbalstu vienlaikus.  Jaunie Apple viedtālruņi kļuva par pirmajām zīmola ierīcēm, kuru lietotāji var vienlaikus savienot divus mobilo tālruņu numurus, izmantojot eSIM.

Šis risinājums ļaus iPhone 13 īpašniekiem ērti uzturēt sakarus, ceļojot pa ārzemēm.  Viņiem nav jātērē laiks, meklējot operatora salonu, lai iegūtu vietējo numuru.

Turklāt iPhone 13  ir saglabājis iespēju izmantot tradicionālo nano-SIM. Tajā pašā laikā nav zināms, vai jaunās preces vienā ierīcē atbalstīs trīs numurus vienlaikus. Protams, ņemot vērā divus elektroniskos “slotus”.

Man ir iPhone 11/12?

Ja jums ir iPhone 12, tad, jauninot ierīci, jūs iegūsit lielāku hercus ekrānam, labākas kameras, mazāku izgriezumu (ekrāna augšdaļa) un jaudīgāku procesoru.

Ja veicat jauninājumu no iPhone 11 uz iPhone 13

Kā vienmēr klasiskais dizains, MagSafe magnētiskā uzlāde, 5G atbalsts un LiDAR sensors. Laikam tās būs priekšrocības.  Visas šīs tehnoloģijas ir iPhone 12, kas būs daudz lētāks.  Tās  migrēja uz iPhone 13  modeli, kāds pārsteigums!

Ja par iPhone 11, tad viņam ir IPS displejs. Jāpiemin, ka visos iPhone 13 variantos ir OLED ekrāns. Vai tas ir pluss vai mīnuss? Jautājums ir apstrīdams.

Ja man ir iPhone X / XS vai vecāks.

Attiecībā uz iPhone X un XS, iepriekš minēto priekšrocību saraksts tiks paplašināts šādi. Protams, ja nopirksiet iPhone 13.

Jūs saņemsiet papildu tālummaiņas sensoru, jaunu aizmugurējās kameras dizainu, 12 megapikseļu priekšējo kameru. Galvenais, nakts režīmu, īpaši platjoslas sakarus un Wi-Fi 6.

Turklāt trīspadsmitā iPhone līnija piedāvā dažādus izmērus.

Būs neliels mini, standarta iPhone 13 un Pro versija ar lielāku diagonāli. Kas attiecas uz iPhone 7, 8 un jaunāko SE, tas viss ir atkarīgs no lietotāja finansiālajām iespējām.

“Septiņi” un “Astoņi” ir ievērojami novecojuši – jūs pats to zināt. Protams, ja joprojām tos izmantojat, nekas traks jau nav, pie normāliem cilvēkiem. Tomēr, iPhone dedzīgāko fanu pulkā ar tiem labāk nedižoties!

Starp citu,  iPhone SE ir diezgan dzīvīgs, un, ja esat apmierināts ar ekrāna izmēru, varat to atstāt.  Izvēle, protams, ir jūsu ziņā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “iPhone 13 izvēle, vai ir vērts iegādāties šo dārgo modeli

  • .
    .

    Ķīna tuvāka makam, nu vismaz līdz šim. Funkcionalitāte pārspēj daudzus ābola modeļus. Nu kaut vai Hiomi augšgala modeļi.

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *